Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Пръска ми вода от парното!!!


Bueee

Recommended Posts

 

Здравейте!

Днес във Варна пак валеше като изведро!Фелицията ми(1.3 Комби от 1997г.) започна да пръска вода от парното и като резултат цялото табло се намокри и стъклата се запотиха толкова много че се наложи да отбивам!Това ми се случва за втори път при голям дъжд!Ако може някои да даде идея как това може да бъде избегнато?!Предварително благодаря! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На дъното на пластмасовата кутия на вентилатора има гумена клапа за източване на водата и ако се е задръстила или затворила се събира вода на дъното и турбинката я засмуква ... бръкни зад карбуратора и пробвай да я отвориш и да пробваш да я поизчистиш ако има събрала се шума.

Аз ползвам стар чорапогащник за да не се пълни парното с шумки и разни други мизерий и като се намокри въпросния "поленов филтър" също ми запотява стъклата :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха мерси и при дедо Мето има , само че тва ако се накваси с вода няма съхнене :cry: Принципно мястото му не е там , а след мотора , ам тва е бърз опит да се стигнат хамериканците :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.