Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Съвет за Шкода 105


krsgogo1

Recommended Posts

Здравейте имам една оферта за Шкода 105,та въпроса ми е на какво трябва да обърна внимание по ДВГ,скоростната кутия и окачване,за външния вид е ясно. Понеже несъм се сблъсквал с такъв автомобил по рано .Благодаря предварително :oops:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

aз пък съм се сблъсквал с такава - взех я на таран, смачках й калнина, счупих й шарнира и цялото предно колело падна, а на моята Жужка тогава само леко и се огъна бронята :mrgreen:

а сега сериозно - някъде из форума имаше тема с полезни съвети за покупка на кола на старо, ама нещо не мога да открия линка...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.