Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Skoda Rapid Turbo


Satan

Recommended Posts

възможно е, аз съм виждал в чешки сайт обява за турбиран ДВГ от 120Л - докарал го е до 85-90 кончета, а доколкото разбирам филналдски рапидите са ги докарали до 100 к

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така като гледам снимката Рапида има и много стилен оптичен тунинг. Така бих тунинговал и моя , ако можех да намеря елемантите ;) е и турбо не бих отказал :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ладоците 1,6 ги пилят нормално до 140 - 150 к.с., така че какво толкова? 130 RS без турбо колко коня е... а турбо може да се сложи на какво ли не...

интерсното тук е задното странично стъкло - отваряемо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ладоците 1,6 ги пилят нормално до 140 - 150 к.с., така че какво толкова? 130 RS без турбо колко коня е... а турбо може да се сложи на какво ли не...

интерсното тук е задното странично стъкло - отваряемо

Поръчва се стъклото + механизма за отваряне и вече не е интересно :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами к'во толкова е въпроса, че тези рапиди са правени в доста бройки явно, а не единично.
Ми така е като сме били тъпа социалистическа държава! За нас Лади който ядат гумите и шкоди с дефекти, а за другите турбо. Кофтито е че е пълно с някви бабета дето го благославят и затова имаме президент социалист, и сега на 2ри мандат пак ще го изберат!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.