Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Датчика за задната скорост - проблем


asso

Recommended Posts

Здравейте, значи имам Фабия 1.4MPI 2002г.,

проблема е следния, като включа на задна скорост и не светват светлините за задната(белите лампи на стоповете), значи бушона е проверен. За да светне трябва леко да размърдам скоростния лост и тя започва да свети(е не винаги, някои път започва да премигва), та мисълта ми е някой да знае каде се намира датчика за задната, че аз го търсих в pdf-ите дето ги има постнати тука, но не можах да намеря нищо по въпроса

ако нвкой знае нещо нека сподели

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има информация специално за скоростните кутии по модели, но незнам означението на твоята, а също и къде се гледа.

Огледай я внимателно. Предполагам, че ще се види по кабелите, които излизат от него. Обаче има датчик и за километражът.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най добре я закарай в ЕТ ако не си сигурен каква е повредата ...не мисля че е от хлабав кабел или нещо такова по скоро има нещо не наред в датчика....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, незнам каква е скоростната кутия на Фабията, но на Фаворит/Фелиция датчика е от долната страна на шибано място и както се сещате много е вероятно ако караш по черен път коловози и т.н. да се поизвадят или счупят клемите му.. и там да прекъсва.. така че - можеш да огледаш за да си наясно все пак..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.