Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Roomster


yohi

Recommended Posts

Днес ходих до ЕураТек. Имаше един изложен Румстър. Трябва да ви кажа че изглежда в пъти по добре на живо от колкото на снимка.

Много ми хареса и ми се вижда доста практичен.

Чакаме да видим и цени обаче

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз го гледах още преди месец и нещо долу в гаражите им. Сега са изложили някакъв с много екстри. Аз още отдавна казах, че не е никак лош, ама много хора го оплюха. Новата Фабия ще е със същата муцунка.

 

Иначе материалите са доста качествени - по-добри са от на Фабия и Октавия. Просторен е, а стъкления покрив е направо задължителна придобивка за тези, които ще си купят Румстър :D

 

Обаче Октавия Комби има много по-голям багажник примерно...

 

Цените също са известни отдавна, просто трябва да си поискаш от момчетата там да ти ги дадат. Не е никак скъпа между другото. Повече е от Фабия, но е по-малко от Октавия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да найстина цените са известни но не ствсем

 

това ОТ е малко притеснително.

като излязат с подробности ще ги видим.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кое ОТ?

 

В ЕТ си има подробен ценоразпис за различините нива на оборудване и двигатели. Даже мисля че го имам някъде в колата, ако не съм го изхвърлил при последното чистене.

 

Сега на панаира сигурно ще има и отстъпки...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз го видях на автосалона във Варна и много ми хареса. Цените ги имам но са вкъщи, ако не забравя ще ги метна ама в Понеделник.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина не изглежда зле, обаче е доста малък багажника за автомобил от този клас. От ЕТ ми обясняваха, че като се свалят задните седалки става по-голям, обаче това се получава и при хечбек автомобил. Според мен си е малък.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.