Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Наща Фелиция


Superb_

Recommended Posts

Ето и аз да покажа снимки на нашата работничка.Не са много хубажо качество,но нямам възможност за по-хубаво качество.Дано ви хареса.

http://snimka.bg/album.php?album_id=62766

 

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахахаха, много ми е позната тая фелиция.Навремето ходил ли си при Сашо Симов за ремонт?Мисля че съм я правил тая фелиция.Ако ти е спукана предната решетка със сигурност е тя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

готина е количката, майче си първия във форума с такси, пожелавам много доходни и безаварийни километри

 

anticop>>> колегата е от варна, малко вероятно да е дошъл до софия за ремонт на решетката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много благодаря за пожеланията corropt.Аз по принцип отдавна влизам в форума и просто нямам думи за него-нещо страхотно,а да не говорим за феновете който го използват-страхотни хора. :D:D:D Иначе Наща Фелиция я имаме от 2001 г ,но просто сега имах възможност да кача снимки.Фелицията ни е с 1,3 карб. и който ми каже ,че този двигател не издържа повече от 300 000 км ,лично мога да му докажа ,че греши и то не само на наща ,а и на още доста от който има и на 600 000 км.Иначе наща е на 480 000 км.

 

 

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

навремето в сервиза идваше едно такси да го правиме.То беше със пукната решетка.А на снимката не си личи и реших да попитам.Засмях се защото това такси ми навява добри спомени.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:D:D Със сигорност не е била наща Фелиция.Тя е била в София единствено като чисто нова,защото от там беше купена.Много се радвам ,че имаш добри спомени.Със такива машинки като Шкода просто няма как.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Колега Superb,

Любопитно ми е да узная какви ремонти са правени по мотора на твоята Фелиция 1,3 карб.

Нямам в предвид смяната на консумативи...

Споменаваш, че е на 480 хил.км !?!

С какво моторно масло я караш?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

колеги не искам да съдя никого колегата ще каже какво е направил но като цяло за да бъде вечен един двигател това зависи от спазването на сроковете при подмяна на консумативите и наи вече от управлението на задкормилното устроиство

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.