Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Бяла Естелка!


Skoda_Estelle

Recommended Posts

  • Отговори 70
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Neon

    16

  • SKODA 105 RS

    7

  • tyny

    6

  • PRR

    6

Най-много писали в темата

Е, аз от 5 не живея там. Надявам се да се видим на някоя сбирка. Може да се познаем ;)

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

така и не пуснахте снимки на тази бяла естелка да я видим! :evil:
ю

 

на 2рата стрница първото мнение е моето където съм сложил снимки, само трябва да хванеш момента в който работи сайта бгфото.нет където съм ги качил

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

BOZZZI , като ти гледам аватара и се питам дали преди около месец и половина теб съм видял пред фантастикото в гео милев (срещу завод електроника) много хубава 1000 с лепенки на клуба

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...
:D Дааа! Аз живея на Евл. Георгиев!

 

Днес ти видях колата на Гогол, така се зазяпах, че щях да ударя моята :mrgreen: . Изглежда супер , браво!!!

 

П.П. Значи с теб сме съседи, а? :lol: :mrgreen: Аз съм до училище Априлов.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:D Ами сигурно! Ама в момента имам ядове с двигателя, та не я карам много. Съгурно другата седмица ще е готова, ама ще ми хвръкнат поне 300лв! :cry:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не звучи добре ... преди около месец мина покраи мен на военна академия и не ми направи пошо впечатление . наливай по- гъсто масло - примерно 25W50 - AC Delco - то струва около 6- 7 лева на литър и прави чудеса със издухани мотори .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

честито за ремонта.... чисто информативно питам какво точно включва ремонта който си правил

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:roll: Амииии..... лагери, сегменти, бутало+риза, гарнитури, ангренажна верига, съединител.......... Може и да съм пропуснал нещо, ама... :|

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.