Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Бяла Естелка!


Skoda_Estelle

Recommended Posts

Аууу вчера след работа видях и останах с широко отворена уста. Чакайки рейса на лъвов мост гледам в далечината се задава нещо бяло, ама лачено бяло. Гледам отзад е с 4врати! Нечовешката естелка- хубава боя, стои на пътя като че ли за нея правен ;), белите стопчета и така тихичко мина покрай мен.... Ама като нарисувана. Беше с регистрация СА. Не я бях виждал до този момент . Ако е на някой от форума искам да му предам най-искрените ми поздрави и едно голямо БРАВО!!!! :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 70
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Neon

    16

  • SKODA 105 RS

    7

  • tyny

    6

  • PRR

    6

Най-много писали в темата

Аз за последните 1-2 седмици 2 видях и то много хубави - бели - една GLS, а друга 125 и то в квартала. Отделно една червена 130-ка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма де е скоро - имам намерение за основен ремонт на ДВГ за увеличаване на мощността и въртящия момент, а това изисква и пари, и време. Да не говоим за скоростната кутия и за пегистрацията. Така че някъде напролет догодина.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма де е скоро - имам намерение за основен ремонт на ДВГ за увеличаване на мощността и въртящия момент, а това изисква и пари, и време. Да не говоим за скоростната кутия и за пегистрацията. Така че някъде напролет догодина.

 

Ти си знаеш, на пролет пак е някакъв оптимистичен срок ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

НЕОН> поздравление за колата, много е яка аз от 1 седмица я гледам на паркинга на орлов мост където я оставяш, вчера минах и я снимах за да я пусна тука и сега виждам по номера, че е твоята. с твое разрешение ще пусна 2 снимки да се порадват и другите. МНОГО Е КРАСИВА КОЛАТА!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А къде ще бъдат качени тези снимки ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако 'неон' каже чем оже ще ги сложа тука, ще пусна линк иначе ги качвам в bgphoto.net. мойте снимкие не са кой знае какво, че колата беше на платен паркинг докато я снимах и не е снимано в детайли от близко или сред природата. просто снимки да се види каква е колата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:D Хе! Щом Ви харесва колата- слагайте снимки където искате! М/у другото- от днес е с нова тапицерия (калъфки).

П.П. Съжалявам за закъснелия отговор, но бях на VW събор-а и не можех да отговоря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ето я колата на НЕОН

o632942045019218750.jpg

 

МАЙТАП БЕ!!хаахах дано никой не е тръгнал към паркинга където писах.

 

ето я:

o632942045070937500.jpg

o632942045115937500.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еййй страшна е!!! :smt055 Еййй искам да ме повозиш! Евала

Кажи две думи за боята? А двигателя оригиналния ли е- стори ми се мн тих!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В какъв смисъл оригинални, от малките пластмасови ли имаш предвид, защото тия доста я отварят. Колата е много добра, поздрави ! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В какъв смисъл оригинални, от малките пластмасови ли имаш предвид, защото тия доста я отварят. Колата е много добра, поздрави !

какъв е смисъла да се балансират гумите при положение че после им се слага "отварящи тасове" които не са били на сборния детайл гума/джанта/тежести при балансирането ? особено много важи това за тасовете за 20 - 30 лв комплекта . най евините оригинални тасове за рено 19 с 13" джанти са 40 евро . в англия има закон - ако имаш тасове на гумите трябва да са завързани с нещо - иначе подлежиш на санкция

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всеки средно статистически български шофьор би си "вързал" тазовете, вместо през 2-3 седмици да дава от 15 до 150 лв за тасове.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да в Англия е задължително , а тука е наложително връзването ... така е кат нема кой да им покаже кво е ДУПКА :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тасовете да си загубя в дупка не ме плаши, повече ме плаши онова тряскане идващо от отпред при преминаване през дупка, като се сетя че нищо не разбирам от окачване и при вида на дупка се ужасявам до смърт

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гласиш 80 лв. за части и още толкова за майстор и всичко ще си дойде на мястото. Но хайде стига толкова, че развалихме пак темата с хубавата кола ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.