Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Една добра идея


Popov

Удобрявате ли идеята на сайта 3 на 100?  

10 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

одобрявам идеята 100%

 

и ве4е имам реализирани икономии от нея.

 

Като возя стопаджии или се возя на стоп - риска е същия.

 

То ако ти е 'писано' и никой да не возиш - тираджията с/у теб я инфаркт, я инсулт ще получи и със шпаклата от асфалта ще те свалят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И какво направи с тези "икономии"? Повиши ли си стандарта на живот? Колко удовлетворен се чувстваш? Разкажи подробности.

High_Octane - мноооого смях :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

одобрявам идеята 100%

 

и ве4е имам реализирани икономии от нея.

 

Като возя стопаджии или се возя на стоп - риска е същия.

 

То ако ти е 'писано' и никой да не возиш - тираджията с/у теб я инфаркт, я инсулт ще получи и със шпаклата от асфалта ще те свалят.

 

Аз не се возя нито на стоп, нито качвам стопаджии... Стремя се това да става само в екстремни ситуации. Ама това всеки сам си решава. То ако има нещо да става, ще стане - ама е малко смешно да оставаш едва ли не всичко на съдбата. Все едно ли е да караш с разумна скорост или въобще да не спазваш никакво ограничение ? Абе всеки си пати от главата... За мен качването на пътник, който не познавам е все едно да вземеш котка в чувал. Никога не знаеш на какво ще попаднеш и то само с идеята да си на "аванта" няколко кинта... То за всеки влак си има пътници и може да нямат друга алтернатива за пътуване, но определено ми се струва несигурно и некомфортно. Единствено идеята е добра, за да се използва автомобила за превоз на повече пътници. В София повечето коли из центъра возят само по 1 и от тази гледна точка някакси може да се използват по-рационално.

 

 

Mishelle, то верно смях ама аз се запитах не ни ли нарушават гражданските права, ама ходи се разправяй ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз определено съм на мнение, че с тези редовни проверки ни нарушават гражданските права. Превърнали сме се в една полицейска държава. На мен ми е писнало да ме спират за проверка, без да извършил никакво нарушение и да се обаждат да ме проверяват по номер на ЛК и т.н. Многократно съм свидетел на това как полицайте се занимават само с дребни случай от които си пълнят времето само и изобщо не се стараят да се занимават с важните престъпления. Те са корумпирани до краен предел. Много по-лесно за тях е да хванат един тинейджър с 1 цигара марихуана и да го заведат в районното, където да му теглят един здрав бой в бъбреците и в корема, за да няма следи и да го бият по главата докато не подпише декларация, че не е бит, отколкото да се занимават с наркопласъорите или със самите вносители на наркотици. Всекипът като ме спират ме питат за глупости от типа: какво работиш; къде си тръгнал и т.н. Това нормално ли е?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.