Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Една добра идея


Popov

Удобрявате ли идеята на сайта 3 на 100?  

10 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

Здравейте,

Моля посетете този сайт:

http://3na100.com/index.php

Намирам това за една добра идея. Нека й помогнем!

С пожелание за много радостни мигове с любимите ни Шкоди,

Попов

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз го знам сайта от доста време, но засега не ми е било удобно да пътувам с някой от предложените обяви. а аз не пътувам с колата ми извън града или ако ходя някаде съм с приятели , така че не мога да предложа нищо.

 

идеята е добра , допада ми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Eй това е демокрация, "одобрявате ли идеята?" - 1 да 2 да :mrgreen:

 

Не бих возил, защото откакто обърнах баща ми други хора не возя бързо, апък аз на извънградско обичам педала да ми е до ламарината

 

Не бих се возил защото с влака примерно до морето ми излиза 2лв по - евтино което е 1 бира :) А и никаква не е гаранцията че оня няма да се влачи с 60 до там

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идеята никак не е лоша, но за жалост и аз не мога да помогна на никого. Когато ходя извън града с колата, обикновено се уговарям с приятели и така ... иначе сигурно в големите градове ще се получи по-добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Твърдо НЕ! А такъв отговор няма :(

 

Причини:

1) Ако се возиш: Не знаеш на кого попадаш

2) Ако караш: Носиш отговорност за хора които не познаваш. Не знаеш кого караш (и колко е луд де...)

 

Мен тези причини ми стигат!

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Твърдо НЕ! А такъв отговор няма :(

 

Причини:

1) Ако се возиш: Не знаеш на кого попадаш

2) Ако караш: Носиш отговорност за хора които не познаваш. Не знаеш кого караш (и колко е луд де...)

 

Мен тези причини ми стигат!

 

Поздрави

 

И аз съм на това мнение.Пък все още има и други превози. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Твърдо НЕ! А такъв отговор няма :(

 

Причини:

1) Ако се возиш: Не знаеш на кого попадаш

2) Ако караш: Носиш отговорност за хора които не познаваш. Не знаеш кого караш (и колко е луд де...)

 

Мен тези причини ми стигат!

 

Поздрави

 

Имаше и такъв отговор, но на трето място, а се оказа, че са възможни само два варианта. Съжалявам!

Относно причините, макар и доста основателни, имам следния коментар:

1) И като караш, не знаеш на кой ще попаднеш (Пази Боже!)

2) Като караш, дори и сам, Винаги носиш отговорност, за себе си и най-вече за останалите участници в движението.

И относно возенето на непознати - Сайта не изключва възможността за опознаване на пътника/шофиора, било във форума, било на по бира!

Поздрави на всички и умната зад волана ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Твърдо НЕ! А такъв отговор няма :(

 

Причини:

1) Ако се возиш: Не знаеш на кого попадаш

2) Ако караш: Носиш отговорност за хора които не познаваш. Не знаеш кого караш (и колко е луд де...)

 

Мен тези причини ми стигат!

 

Поздрави

 

И аз като колегата PRR съм на същото мнение!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Твърдо НЕ! А такъв отговор няма :(

 

Причини:

1) Ако се возиш: Не знаеш на кого попадаш

2) Ако караш: Носиш отговорност за хора които не познаваш. Не знаеш кого караш (и колко е луд де...)

 

Мен тези причини ми стигат!

 

Поздрави

 

Аз също не бих качил и не бих се качил...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Твърдо НЕ! А такъв отговор няма :(

 

Причини:

1) Ако се возиш: Не знаеш на кого попадаш

2) Ако караш: Носиш отговорност за хора които не познаваш. Не знаеш кого караш (и колко е луд де...)

 

Мен тези причини ми стигат!

 

Поздрави

И аз съм на това мнение,че несе знае на каво може да налети човек
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тук не сте прави. Мога да твърдя, че имам опит в пътуването на стоп и за да се съгласи даден човек да те вземе , той си прави сметката, че носи отговорност, но и ти самия си избираш човека, който ще те вози 5-10-100 или повече км. Както всичко останало и това начинание си има +ве и -и. Аз не се сещам за 100% безопасен начин да се придвижиш до дадено място. Всяко нещо крие известна степен риск, така че всеки сам си решава.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Определено подкрепям PRR. Посочил е две достатъчно основателни причини за да не вози или да не го возят. От друга страна едно такова "споделяне" на колата би ми причинило редица неудобства, свързани с факта, че возя непознат човек.

И бих добавил - тези от вас, които одобряват тази идея за начин на превоз замисляте ли се какво рискоувате и какво залагате в името на малко по-евтино пътуване? Заслужава ли си?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А защо се возите или сте се возили в таксита тогава ?!?!?! :evil:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако ти кажа, че на такси се возя по изключение по-малко ли ще си ми ядосан? :)

 

Сега сериозно: два пъти ми се е случвало за метри да се размина с ТЕЖКА катастрофа с бакшиш поради минаването му на червено или отнемането на предимство! Последния такъв чифут така ме вози, че бая се бях замислил да звънна на оператора на който го поръчах и да му кажа да престанат да работят с него. В 6:00 сутринта намери да се заяде с поне 5 други участника в движението, при това без те да имат каквато и да било вина! Абе ако не закъснявах за летището щях да го спра и да си взема друг....

 

Абе който иска да се вози на стоп да се вози. Който иска да вози на стоп да вози. В крайна сметка всеки сам си решава. За мен риска е прекален...

 

Поздрави

 

PS: И без лоши чувства. Всеки има право на мнение. Нали уж за демокрация се борим....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не съм ядосан на никого. Просто зададох въпрос, защото там нещата стоят по подобен начин и много рядко познаваш шофьора. Не съм казал возете се на стоп.Както всички останали и аз изразявам мнение :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А защо се возите или сте се возили в таксита тогава ?!?!?! :evil:

Какво общо има между това да се кача на такси и да кача някого на стоп? Не визирам аз да се кача на стоп, защото ако го закъсам някой ден толкова, че да започна така да пътувам, просто няма да пътувам...Нека не изопачаваме темата и да срваняваме две различни неща, защото по твоята логика аз мога да задам въпроса "а защо тогава да се возим в градски транспорт?", което не е уместно и свързано с темата, нали :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нали се сещате за вица - дето една мутра видяла готино маце да седи на спирка и да чака автобус :) Приближава се с мерджама, сваля прозореца и и казва :

- Маце, да взема да те метна до някъде, а ?

А тя отговаря :

- Хм, не се возя с непознати !

- Е че ти да не би всички да ги познаваш в рейса, а ? :mrgreen:

 

Ха сега сериозно. Аз лично избягвам да возя хора, които непознвам... Защото на няколко пъти са ме спирали КАТ/Полиция и са ми преравяли буквално колата за наркотици и тн. Ама буквално ! От чантата с инструменти под седалката, до задседалковото пространство, да не говоря за дрехи и тн. Избора си е личен, ама по-скоро съм скептичен към подобна идея. Никога не се знае на какъв ще попаднеш и като човек и като шофер.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

high_octane,

 

много добър довод! Абсолютно съм съгласен! Нищо, че не са ми ровили колата....

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... Аз лично избягвам да возя хора, които непознвам... Защото на няколко пъти са ме спирали КАТ/Полиция и са ми преравяли буквално колата за наркотици и тн. Ама буквално ! От чантата с инструменти под седалката, до задседалковото пространство, да не говоря за дрехи и тн. Избора си е личен, ама по-скоро съм скептичен към подобна идея. Никога не се знае на какъв ще попаднеш и като човек и като шофер.

 

И защо са ти ровили - трябва нещо да си изглеждал подозрителен. Мен никога не са ми ми проверявали нищо освен документи и евентуално за алкохол.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Една вечер се прибирахме с едни приятели по бул. "Черни връх", беше някъде началото на зимата, преди 1-2 години, минаваше полунощ. Бяхме 4 човека, надули си някаква музика, беше студ и съответно прозорците бяха затворени. При това положение се запотяват яко стъклата и предполагам са си помислили "Ей тея няма начин да не са запалили някоя цигарка". Ситуацията беше много смешна, щото аз подминавам патрулката и влизам в една пряка и си карам. А те след нас тръгнали, да ама аз нищо не виждам, щото задното стъкло запотено :lol: Тея пуснаха светлините, а аз първо помислих, че е линейка и се отдръпнах, че да може да мине... та така в продължение на стотина метра, след което пуснаха и сирените и чак тогава зацепих, че тва е патрулка... Супер смях стана. А тея не знам какво друго са си помислили. Ама ме накараха да отроря Шкодака навсякъде и проверяваха във всички чанти. И като намериха една мартеница в джоба на един от френдовете станаха още по-подозрителни... Беше ноември или декември :lol: и то след 00:00 някъде... Провериха ни да не ни издирват, някакви тестове за координация, некви въпроси мани... Имало някаква акция. На такъв обиск не бях свидетел дотогава :x

Е пуснаха ни, след като видяха че сме чисти като момини сълзи ( дето се изрази един катаджия веднъж) и не се занимаваме с подобни боклуци...

Тая история колко съм я разказвал и къв смях е падал не е истина :mrgreen: Ама хората са си прави :arrow: и аз да видя някви младоци след 00:00 часа в запотена кола отвсякъде, току що взели книжка и надули няква веселяшка музика аз ще ги провера :D Най-смешно реагираха на една кутия от комп. дето я дършеже един приятел ( беше празна ) - разпитваха от къде сме я взели за какво ни е и къде я носиме :lol:

Та в тоя случай, ако бях возил някой дето не познавам и той се бе оказал тревоман или нещо такова - аз щях да отнеса всичко :?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен е имало подобна ситуация. Бях със 100S и се прибирах от работа (работих в Еврофутбол). Беше около 3часа. Возих "само" 4 жени :-) Влизам в една пряка а след мен кола. Карам си аз и по едно време сирена. Спрях, куката идва до мен и "Що не спираш". "Ми не съм видял лампата" (в интерес на истината не я бях видял). "А, и къде си тръгнал" (гледа подозрително жените). "Прибирам се от работа". Ченгето погледна три пъти по-подозрително. "И къде работиш?". "Еврофутбол". След тоя отговор разговора мина на тема печалби, резултати и т.н. Ровене нямаше. Завърши със "И друг път като видиш лампи спирай". А беше време дето куките не караха непрекъснато на буркани....

Та никога не са ме ровили. Един път се е случвало да отварям багажника ама като видяха лудницата вътре (инструменти, резервни гуми, туби с бензин и т.н.) веднага ме изритаха да си ходя...

 

Айде че се отплеснах...

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.