Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

нов член


anastas

Recommended Posts

може ли малко да се изфукам :oops: машината бе разглобена цялата

сменено е цялото дъно прагове кожи можи ...... 12 кутии антикор 5 литра хелиус боя 4литра черна за багажници под калници....ужассс( малко имам проблем с уплатненията) сега съм подготвил 2 карборатора (търси се спортен вал и предна броня) :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@anastas дали е възможно да споделиш горе долу колко пари излиза един такъв ремонт, защото скоро може да се сдобия с една 1000МБ и искам да знам колко парички ще ми трябват за да я направя да изглежда прилично :) Може да ми отговориш и на ЛС ако не искаш тук :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

200 лв. - кола

50 лв. - прагове ново дъно

30 лв. - кит

20 лв. - шкурки

200 - 300 лв - боя ( да не съм чул `еииии ми има една много яка на

оргияхим или некви руски то 5 лв. кутията и после през 2 дни паста

еми като си сметнеш пастата......)

100 лв. антикори некви и отгоре пак боя може и оргияхим авто

40 лв. пясакоструи на колелата и по 5лв. тазове намират се

(има и още 1000 Мъки и Болести 1000МБ)

ако нещо питаи без да ти пука

днес смених турбината на водната помпа беше останал

само един диск разяден ( и после хората викат загревали е така се раждат легендите и за полуоските)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Опа казваи къде ги има тия тасове, че ми трябва един (говоря за оригиналните металните с емблемата) :)

И това дето си го посочил като цена за боята какво точно вклучва - само кутиите с боята или и труда тоест ти сам ли си си я боядисвал ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздравеи и добре дошъл в говорилнята.

На една от снимките на едната кола се вижда буквата Р от номера, от русе ли си или пловдив или разград?

 

Мене ми излезе 100 лева боята - акрилна гръцка и още толкова за бояджия и камера, защото бояджията наш човек иначе 250 = боя + бояджия + камера.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

РВ

боята ми излизна 350 лв горе долу боядисването без пари :)

а били споделил каква точчно е боята 4е и аз сте праскам маита с 4ервен цвят засега сам се спрял на акирлната като наи добар вариант като цена ка4ество

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Land Rover Defender е само с нитове! Ама пък минава от там дето нито един паркетен джип не минава....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега дай малко инфо за това антикор(явно идва от антикорозия) и как се употребява.

Това черното и гуменото отвътре на капака (предполагам някакво боди) преди да го пръснеш как си подготвил ламарината?

 

 

 

offtopic: от нит до нит има разлика()

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

относно боята е акрилна на хелиус точно срещу ХЕИ в Пловдив

за анти кур...зията има добри бодита едното е за пръскане а другото за мазане ако има ръжда използваи първо преобразовател и обезмаслявяи добре :D успех...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

относно боята е акрилна на хелиус точно срещу ХЕИ в Пловдив

за анти кур...зията има добри бодита едното е за пръскане а другото за мазане ако има ръжда използваи първо преобразовател и обезмаслявяи добре :D успех...

олеее не точно там ходих предди положин месец и си харесах тая боя както казах акрилна 4ервена просто сега като я гледам е уникано седи просто като е напраскана ве4е аз точно това исках да знам как седи просто 4удесно е. твоита нее металик нали стото нормалния акрил е 60 лв комплекта с 1 л боя а металика бе 80лв ама металиците 4ервените мноо тъмни и не ми харесаха.

и за информация колко Литра боя ти отиде 4е аз отватре и ван сте е праскам моита щото сега е бежава а пак един бояджия ми вика 4е 2 л акрилна щяло стигне

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

уха! страхотно, голям кеф! :smt041 ама за кво ти е спортен вал, каква ти е идеята?

цвета е веднъж, нямам търпение да я видя сглобена. аз съм с оригиналната боя на МВ-то, но на пролет ще се пребоядисваме.

поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2 литра боя няма да ти стигне ако колата ти не е червена просто

това червено няма покривност (прозира) и отдолу ако има кит на места а на други няма става ужасно за това първо се пръска с черно поне 1л. аз боядисвах и врати кош табла ....и отиде 3.5л 0.5л резерва

боята не е металик 1966г. е нямало нали трябва да е автентично

 

спортен вал ми трябва за друго

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наскоро един познат си боядисва колата и в магазина, в който си купи боята му направиха шприц кит със същия цвят като на боята и така покрива много по-лесно и с по-малко боя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Баце , тва е ташак работа ... моита я боядисвах с 3 литра общо - лак , втвърдител и пр. стигна за две ръце и сега , които да я духне и се люпи спирам на минимум 60 см. от тез около мен , ам си имам достатъчно отпечатъци от комшиите вече . Та мисълта ми е прави струвай акрилна поне на три ръце , а минерална на пет нищо , че майсторите ще те успиват , че и две са достатъчни ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.