Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Няколко проблема с Октавия


Guest

Recommended Posts

Здравейте,

нов съм във форума, но карам октавия (96 г) от няколко години. взех я втора ръка от Еуратек и до преди няколко седмици нямах абсолютно никакъв проблем. сега обаче всичко тръгна на лошо. километражът е на малко над 130 000

 

Първо имам предстояща смяна на съединител- това ще го оправя

- последното, което ми се случи е че перката на радиатора спря да работи , а заедно с това и "бибката"- някой има ли идея дали са на общ бушон или реле

 

също така имам проблем и с чистачките- раменете май са тръгнали да клеясват

 

МОЛЯ, някой от вас ако е имал такива проблеми нека ми помогне

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами колега, най-простото - виж си всички бушони дали са изрядни. А относно чистачките, потърси някакъв спрей за премахване на клей или направо си ги разглоби и ги почисти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

някой има ли идея дали са на общ бушон или реле

 

също така имам проблем и с чистачките- раменете май са тръгнали да клеясват

 

МОЛЯ, някой от вас ако е имал такива проблеми нека ми помогне

Дали са на общ бушон зависи навярно от модела. Нямаш ли си книжка? Потърси из нета.

Как така клеясват раменете? По какво съдиш? Това звучи странно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, съвсем нормално е, колата е 1996 все пак, не е първа младост вече.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моите зимата бяха клеасали доста здраво и в един голям студ и лек снеговалеж ми затормози толкова, че блокираха и изгоря бушона, който същевременно е на парното и мигачите и ми се налагаше през 200-300 метра да спирам да си почиствам прозореца /беше ужасно/, така че ги сваляй и ги почисти докато е още топло и предразполага за такива леки ремонти, щото няма да ти казвам какво е усещането да сваляш и слагаш чистачките при -10 градуса ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.