Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

'секви хора на този свят ...


Phiko

Recommended Posts

вижте тази извадка от дир.бг.

http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Bo ... apsed&sb=5

Който иска, може да отиде да излее някоя друга дума по темата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Автор roтин (Нерегистриран)

Публикувано 21.08.06 14:59

 

 

 

Абе вие в тоя клуб сте само таксиджии(бакшиши) сигурно штото само те карат Шкода.Абе моля намалете си тарифите 4е ми писна ве4ер като се напия да ме обирате с тия Шкоди с газови уредби

 

 

 

:arrow: комплексар :mrgreen:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъп и пъпчив комплексар, с мазна коса и мръсни дънки :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те така или иначе стойностни неща в дира сега няма - има ценни неща отпреди 2-3 години, когато по-голямата част от хората тук тогава са писали там. Сега е пълна скръб.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами манекени - кво да ги праиш. Па аз се чудя, защо и аз взех та му написах 2-3 реда, ама пустото ме човърка... Да е жив и здрав и да купува коли на мацките, гел за косата и бензин за колата. Ай сполай му...

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.