Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

ТАКОВА ЖИВОТНО НЕМА


nqkuv^lud

Recommended Posts

та неска си сложих рапидското окачване и съм потресен,тая 5степенната кутия с тоя диференциал ще кажеш че е мислена за моя мотор значи като ускорение и дължина на скоростите просто перфектно се получава много ми хареса кви възможности показва колата с тая трансмисия,НО има някои работи дето ми праят проблеми но се надявам скоро да ги отстраня

първо като сложих колелетата има леки наклони на страни ма добре стоят не е нещо грозно,проблема идва от това че колелетата са забити напред към купето и се получава някво изродско несъосие не че ми пречат де ама се получават едни вибрации дето са дразнещи пък и като се погледне по обстоино си личи несъосието,и като погледнах отдолу те болтовете са изнесени максимално напред,значи подлежи на настроики ,но доколкото разбрах не се оправя много лесно това

приемам предложения и акъли :)))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами вчера към 21-22 някъде и не не го правих сам поради ред причини за което съжалявам адски много но така се стекоха обстоятелствата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аве човек то аз сам щях да си го правя обаче предната седмица бях много зле инжекции едно друго имах проблеми с гърба едни болки едно чудо беше,а да се сменя окачване сещаш се не са леки нещата,после гаража дето щях да я правя е в николово,а колата на баща ми се счупи а да зглобявам в николово и като ми потрябва някоя част с автобуси да се разкарвам не е работа,аве сичко срещу мене вървеше,а се сещаш се че на единственото друго място дето могат да ми го сложат само за смяна на кутия ми искат 80лв( в никъв случаи не казвам че не си разбират от работата просто нямах такива пари да дам,а тука нещата са къде по сложни и следователно по скъпи,за това я правих на това място,иначе аз през повечето време бях там и гледах как вървят нещата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.