Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

КОЛКО МАСЛО СЪБИРА РАПИДСКА СКОРОСТНА КУТЯ


nqkuv^lud

Recommended Posts

Скоро се интересувах и в едната от книгите ми пишеше- ск. кутия със сухи полуоски: 2л и нещо

ще проверя довечера точно колко беше и ще пиша.

Ако ти е спешно налей 2л и после ще долееш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето какво пише в Haynes:

.....

Semi-trailing arm rear suspension models:

 

5-speed (dry fill)........................................... 2.3litres (4.0 pints)

5-speed (drain/refill)..................................... 2.15litres (4.1 pints)

.....

 

Успех и кажи първи впечатления от окачването :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аве човек още не съм го сложил пък атакива простотии ме бавят,първо тръбите за водата долу пречат на гредата,смених ги с гумени,после пук скоростите опират в резервоара,аиде друг резервоар сега ако излезе още нещо ще се побъркам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ДА! Представям си. Моята поне беше 86та, та нямах този проблем с резервоарите и т.н. Стискам палци и успех с начинанието.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.