Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

този сайт е полезен!!!! ако пътувате доста


Guest с1203

Recommended Posts

sign-1.jpg

 

Идеята е доста добра - ако пътувате нанякъде със свободни места - обявете ги в сайта и ако ви се понравят пътниците вземете ги. Засега не е мн. популярен, но обявите са истински

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък обичам да има адреналин, риск, интрига нещо. Във влака примрно да се падна с някви откаченяци, да потрошим влака или да се сбием с кондуктора нещо... или като съм с колата да знам че съм с нарязани гуми но не, МОЖЕ ОЩЕ :mrgreen: :mrgreen: и после куката да ми каже, и айде по-бавно, не със 100 че ще се пребиеш с тая Шкода, и аз естествено се мъча да вдигна повече от 100 :mrgreen: Ако е с друга кола най-оферта е на авто стоп, никога не съм го правил ама ми се струва яко

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък обичам да има адреналин, риск, интрига нещо. Във влака примрно да се падна с някви откаченяци, да потрошим влака или да се сбием с кондуктора нещо... или като съм с колата да знам че съм с нарязани гуми но не, МОЖЕ ОЩЕ и после куката да ми каже, и айде по-бавно, не със 100 че ще се пребиеш с тая Шкода, и аз естествено се мъча да вдигна повече от 100 Ако е с друга кола най-оферта е на авто стоп, никога не съм го правил ама ми се струва яко

 

Ей Макс, тебе само казарма ще те оправи! :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На Макс не му е зле живее си живота :mrgreen: щом го прави значи го кефи ;)

Прав си донякъде, тоест и аз се занимавам с някви неща от време на време, и затова така си разтоварвам. Не ми е зле, не мога да се оплача ;) А за казармата, ами аз... май съм малко освободен :mrgreen: Старшината ще диша прахта от 120ката като правя кръгчета около базата :P (образно казано)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък обичам да има адреналин, риск, интрига нещо. Във влака примрно да се падна с някви откаченяци, да потрошим влака или да се сбием с кондуктора нещо... или като съм с колата да знам че съм с нарязани гуми но не, МОЖЕ ОЩЕ :mrgreen: :mrgreen: и после куката да ми каже, и айде по-бавно, не със 100 че ще се пребиеш с тая Шкода, и аз естествено се мъча да вдигна повече от 100 :mrgreen: Ако е с друга кола най-оферта е на авто стоп, никога не съм го правил ама ми се струва яко

Прав си за авто стопа. Едно време (в 10ти клас май беше) 3 месеца се прибирахме така с един приятел от училище (25 км) щото си харчехме парите за к'ви ли не други глупости и общо взето си беше купон :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.