Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

яз. Пчелина - клубна 120ка


corropt

Recommended Posts

бях сега събота и неделя на язовир Пчелина или по старо му Лобош и на паркинга имаше бяла 120ка със стикер на задната лява врата на малкото прозорче.софийска регистрация

вечерта видях, че някакъв човек се качва вътре и отивам натам да го видя кой е ..... не го бях виждал и му чукнах на прозореца да се запознаем.Казах му, че въм видял стикера на прозореца и аз от клуба и тн... това онова и той ми каза, че колата е на негов приятел и му я дал. питах го как се казва приятеля му, а той ми каза, че на неговия приятел баща му бил член на клуба :smt103 :smt101

 

Въпроса ми е на кой е колата???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз да попитам.

Преди 2 дена на един паркинг в Кърджали паркирах до една 120-ка

със софийска регистрация (С 190...) не си я спомням цялата.

Колата беше тъмно синя много запазена.Като паркирах нямах време да говоря с човека....а на вращане към колата той вече трагваше.

Успях да видя само,че имаше подглавници с емблемата на Шкода.

Та някой от форума ли съм изпуснал :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.