Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Кажете колеги каде има...


Moadib

Recommended Posts

Ходи виж до зоологическата градина има един сервиз дето правят само Шкоди и може да имат нещо!!!

Намира се като караш към главния вход от към Симеоновско шосе,и завиеш наляво по пътя който заобикаля зоологическата и отива на Хладилника.Там от лявата страна имам много сервизи първият е този ще се ориентираш защото от вън има винаги поне 3-4 Шкоди.Незнам какво има просто приятелче работи в съседния сервиз и съм виждал поне 5-6 разкостени Шкодички там!!Успех.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По добре виж на ул.Брегалница.Лично съм чувал Симо при зоопарка да казва че не продава части-и праща хората на споменатата вече улица.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това с изоставените Шкоди не е добра идея - първо, щото двигателя на една такава едва ли ще е в добро състояние, второ - хората предпочитат да им гният отпред отколкото да ги продават на части, трето - в моя квартал от 5 такива Шкодички, на които бях оставил такива бележки, обади ми се само един човек.

Виж потърси във форума има на много места телефона на колегата angel-skoda, той до преди 1-2 месеца имаше двигател за продаване. Друг вариант е при Сашо от Брегалница, но там цената, която ще иска едва ли ще е приемлива. Иначе Ангел го продаваше за 150 лв. неговия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По добре виж на ул.Брегалница.Лично съм чувал Симо при зоопарка да казва че не продава части-и праща хората на споменатата вече улица.
Ок.Щом Симо е казал значи отивай там!!Аз просто казах,че има много Шкоди там,но той сигурно си пази частите за него.Добре че колегата знае иначе щях само да те разкарам до там.Успехх!!!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има го списъка със сервизите - третата пряка между Сливница и Цар Симеон, в посока от Опълченска към Димитър Петков. Ако се движиш по Цар Симеон към Д. Петков завиваш в третата вдясно, нищо че има знак за еднопосочна улица - без това никой не го спазва. Там сега има някви огромни строежи - по това ще го познаеш - сервиза се пада вдясно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

cenarius, извинявай ама нещо не мога да разбера - хем не си я даваш, хем го питаш колко дава. Пък ми се струва много по-логично да разпродадеш твойта на части пък да си запазиш хубавия двигател, и като купиш нова да го сложиш на нея.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Каде има някоя Шкода захвърлена изгнила да с стари номера или без номера да ходя да се пазаря за двигател моля !!!!

 

Има една спряна от движение тази година - точно като твоята на аватара при тоя майстор:

http://www.skodaowner.org/forum/viewtopic.php?t=6

 

улицата е Кричим, номера не помня, колата е тъмночервена и стои на тротоара, а гаража на майстора е отстрани в съседния блок. Предлагаше ми стартер от нея, предполагам и мотора ще даде, ма незнам дали е читав...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.