Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

СНИМКИ НА ХОРА ОТ ФОРУМА


nqkuv^lud

Recommended Posts

значи хора доиде ми идеиката понеже с това кои кои е във форума не мисля че се получиха нещата съм сложил в снимка.бг един албум

http://www.snimka.bg/

потребител:skodata

парола:rapid

та идеята ми е всеки да влезе да си направи един нов албум със неговото име и снимки на колата му

които има снимки от събирания да пише кога е било събирането и къде и да качва снимки,само ще помоля мъчете се да ги смалявате(като големина на фила) за да се съберат повече снимки,аз ще сложа два албума за пример

надявам се да се получат нещата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

идеята е добра и дано повече хора да имат възможност да ползват техника с която да качат снимки.така поне задочно ще се познаваме а пък като се засечем случайно да се запознаем.

имаше голямо желание за стикери ,но аз съм виждал само 3 шкоди със залепени,защо не ги ползвате?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В bgphoto.net има един албум направен с тази цел.

Обаче последно време bgphoto.net нещо не бачка както трябва и мисля,че е добре да се направи нов албум.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това трябва да се случва във форума по дяволите... това ще е поредната галерия, в поредния сайт, с поредната парола, който така или инъче пак няма да е пълен и пак ще потъне в забвение... писна ми

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това трябва да се случва във форума по дяволите... това ще е поредната галерия, в поредния сайт, с поредната парола, който така или инъче пак няма да е пълен и пак ще потъне в забвение... писна ми

 

то си го има във форума http://www.skodaowner.org/forum/viewtopic.php?t=378 , проблема е че повечето хора слагат само колите си и сам трябва да се сетиш кой кой е :) Аз с tyny съвсем случайно се запознах, а corrupt, beliq lebed i high octane са ми един човек в съзнанието. Ето примерно Жоро (Odin) си е пич пише това съм аз това е колата, както съм направил и аз и Хашек и т.н.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

макс.. следващия път ще се постарая да ни запомниш..... вариант 1:

аз те бия , виктор(лебеда) ти превръзва раните, а Йосиф(хай октан) ти се смеее..... вариант 2: мен черпиш бира,виктор водка, а Йосиф нещо друго :)

 

за мен това със регистраций в други сайтове пароли и тн е безмислено. не ми се занимава, а и не мисля че някой има огромно желание да ми гледа грозната муцуна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

добро утро на всички!

като бях на последната сбирка - при Ники Колев, ми хрумна една идея. Понеже аз самият съм нов тук и не познавам почти никой, си мислех, че ако всеки си направи по една тениска с емблемата на клуба, името (истинското), ник-нейма му и снимка на Шкодата, като се съберем, на всеки ще му се изясни кой ще го бие или кого трябва да черпи! :lol::lol::lol: corropt

Мисля, че не е сложно да се организира, а аз мога да проверя колко ще струва. какво мислите по въпроса?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

по-евтино и по- лесно ще е да си направим по един бадж>> табелка с име и ник която да се закача на тениската или на шията.

за една тениска ще е по голяма разправията и ще бъде не по малко от 10лв а табелка има във всяка книжарница за 10-20 стотинки + безопасна игла за захващане.

 

пп. макс .. това със боя е шега да не вземе да ме посрешнеш с някоя тояга по главата като се видим следващия път :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е да де, ма за баджа никой няма да ми завижда, докато за тениската... :D

все пак идеята може да се поразработи, да се измисли някое по-хубаво дизайнче и да си проличи, че сме клуб все пак!!!

...и десет лв не са чак толкова много, пък и аз обещах да видя какво мога да направя по въпроса - ако имате желание, разбира се...

а баджове винаги можем да си направим - едната идея не изключва другата - на тениската ще ми е колата, логото на клуба и ник-нейма ми, на бажда - истинското ми име - що не...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези атрибути ги има в ретро-ралитата - баджовете са главно за да може полицията и организаторите да разпознавт участниците и да им осигурява достъп, а фланелка обикновено не нося, освен ако не е задължителна с реклама на някой спонсор... доста глупаво изглеждат всички с еднаквите си фланелки и баджовете, ако се изтъпаним така пременени в кръчмата ще падне смях наоколо :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

значи нз защо смятате да е лоша идея на едно място да има само снимки на скодите в българия лично споредн мен е задължително погледнете кви умрели саитове имат галерии,според мен хич не е лощо на едно място да си събрани снимките щото в това кои кои е във форума то коментарите са повече от снимките не можешда седнеш и да си кажеш я да рагзледам снимки,а тряя ги търсиш къде са,нз както си решите

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за баджа никой няма да ми завижда, докато за тениската...

 

ako си сложа на една примерно бяла тениска снимка на колата името ми и ника ми... не бих я носил с гордост, а и моята кола не е кой знае какво. И аз съм на мнението, че ако се изтупаме във ст. град или някъде другаде 20 или повече души в еднакви тениски ще ни помислят за сектанти.

 

тениска която бих носил с кеф е черна на гарба пише :"100 години шкода" а отпред има всичките емблеми от създаването до последната.

тази тениска я видях на гарба на някакво момче и скоро ако имам път към надежда или другия Шоу рум ще попитам как може да си вземем и ние подобни тениски

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

само виж как хубаво звучи "СЕКТАТА НА ШКОДА" :lol::lol::lol:

това беше само идея - не се опитвам да я налагам :-)

а колкото до всичките емблеми на Шкода - както обещах в друга тема, работя върху историята на Шкода - т.е. върху историите на Лаурин и Клемент и на Шкода и там съм вкарал и всичките лога на Шкода от самото начало. така че картинките ги имаме, от тебе тениската :D

само пустото време да стигаше за всичко......

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

E те това съм аз. Да ми знаете грозната мутра и ако ме видите с колата да ме познаете :lol: :mrgreen: .

 

o632881301005625000.jpg

 

 

Шкодата няма да я пускам,нея сте я виждали.

 

П.П. Просто не можах да вляза в онази галерия, та за това си пускам тука снимката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.