Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Шкоди по българските пътища


yohi

Recommended Posts

ето една шкода в Луковит - всъщност са две

http://store2.data.bg/yohi/DSC00833.JPG

ай стига бе такава снимка да исках нямаше да мога да го направя

 

шкодите са 3

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво колега !!! Заслужаваш цяла бира за постижението :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега , що цапаш форума с тая червенобрежка селения ... по - голям кич не съм виждал като изключим бургаското изпълнение , на което се възхищавахме до скоро :evil:

Всичката мара втасала ... само слона и липсва на теглича :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

E, вярно е кич, но пък видяхте ли как лъщи колата му - като нова е. А ато се замисля как съм поизоставил бялата си Шкода! Все пак човекът се грижи за колата си... :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е не можах да се сдържа да не я снимам.

верно си е циганка.(за червената говоря разбира се)

пък и вътре имаше 3ма по черни от негрите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ее браво за снимките :) тази червената е много добр пример кой какво трябва да НЕ прави

 

тука е моментта да споделя каква кола видях преди 3-4 дена.

та значи .... карам една приятелка към тях което е на Бул. витоша първата успоредна улица посока бул. Христо ботев.шкодата беше 105-120 бяла,, много добър външен вид, нямаше ръжди>> перфектна боя. Колата беше със сменени броний, като задния номер беше на бронията, а между стоповете беше изчукано и беше равно.имаше и някваки не лоша лети джанти ,който не бяха оригинални, гумите бяха изнесени настрани предполагам заради фланци..... абе супер беше колата. номера беше софийски и започваше с "9" като тръгнах да записвам останалите цифри се усетих че съм си забравил телефона в момичто което закарах до тях.после като се видяхме я питам "абе ей оная шкода редовно ли спира тука, собственика знаеш ли кой е " а тя ми каза "кое точно е шкода " и ми стана ясно да не се занимавам повече.

 

да не е на някой от форума, колата много ми хареса

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

няма що - достоен конкурент на пернишките тунинг-майстори - само не мога да прочета какво пише на стикерите под номера :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

няма що - достоен конкурент на пернишките тунинг-майстори - само не мога да прочета какво пише на стикерите под номера :mrgreen:

да не се вижда все пак съм го снимал с телефона и в движение

 

но Веднага казвам

 

СТРЕЛЯМ БЕЗ ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.