Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

последно разкрача при 130/рапид как се оправя


nqkuv^lud

Recommended Posts

знам че има много теми такива но там няма конкретен отговор а при мен нещата не са сложени още за това кажете какво се прави преди да съм сложил частите на колата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доколкото схванах от всичко прочетено от форума се оправя чрез смяна на втулките на надлъжните носачи и/или смяна на самите носачи и/или смяна на пружините. Проблемът основния изглежда е някакво надлъжно усукване на носачите, в съчетание с омекване на пружините (може и само едното от тези две).

Според мен най-компетентно мнение може да даде Хашек.

Оня ден видях в моя квартал една 130-ка - доста беше разкрачена - долната част на колелата беше доста по-навън от горната. Но пък мойта интересно, че изобщо не е разкрачена. Въпреки, че кретени са я поддържали (по-точно почти не са я поддържали).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.