Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

ВЪПРОС ?


SKODA 105 RS

Налагало ли ви се е да избирате между Шкодата и жената /гаджето, любовницата и др./. Ако да - какво е станало в крайна сметка ?  

25 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

При мен се получи обратното, няколко дни имаше караници и спорове кое било по-важно - тя или колата. Но след като и обясних, че когато поиска да идем някъде ще трябва да се ходи пеша или с автобус омекна набързо :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ааа нямя да се даваш току-тъй - жени има много, като ги покараш малко и ти омръзват, а колата не! В колата можеш да си пиеш спокойно биричка с приятели... абе с две думи мъжете знаят защо!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ремонта на колата може да изчака 1 ден, а има и жени за който си заслужава да се отиде на среща> не говоря за жена или постоянна приятелка.

 

има и случай за когато ми е по-приятно да се захвана с колата и да се омажа с масло целия и да пия бира докато ремонтирам отколкото да се видя с някоя девойка която да ми надуе главата с тийнейджърските си проблеми.

 

преценявам ситуацията нямам точно правило, без кола мога > има рейсове ама педал няма да стана

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, за жената може и да си прав, ама че не се возят мацки в 120 може да поспорим :Р

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абсолютно съм съгласен че може да се поспори. Бих се присъединил към мнението на колегата Corropt. Имал съм случаи когато ремонта се отлага заради среща даже съм имал случаи когато ремонтирвам обаждат ми се събирам панаира мия се и така нататак. Но пък и имам случаи когато и мис свят неможе да ме впечатли омазвам се яко бирата се лее. Тъи че трябва да отговоря и с да и не. Пренебрегвал съм и колата и жената :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знаете ли къде е истината :?: Правите като мене - правите жените фенки на Шкода (което включва вашата също) и си решавате проблема. Таман 2 пъти съм го постигал номера :D 8) Еми да - стия с тия БМВ-та. Клише са те вече :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знаете ли къде е истината :?: Правите като мене - правите жените фенки на Шкода (което включва вашата също) и си решавате проблема. Таман 2 пъти съм го постигал номера :D 8) Еми да - стия с тия БМВ-та. Клише са те вече :lol:

Това е идея !!! Но първо трябва да станат фенки на колите, а после на конкретната марка, което никак не е лесно, поне при мен :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Веднъж закъснях 15-20 минути за среща, защото дочовърквах нещо и ми бе зададен въпросът: "Ти май обичаш повече железата си от мене!!!", на което отговорих "Няма смисъл да се караме, за това ти прощавам!" ;) :oops: :) Кажете сега, че не съм благороден хахаха :lol::lol::lol:

 

Ревността от глупост не познава граници :x Ако няма разбиране към хобито на половинката...по-добре сам юнак на коня, но пък колата не можеш да я опънеш освен по магистралата :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе трудничко си представям ситуацията, в която яхвам гаджето и.....ме закарва на работа :lol::lol::lol:

но все пак си мисля, че нещата трябва да са балансирани - това все пак е ШКОДА - и тя душа носи :smt082

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на мене не ми се е налагало да избирам поради простата причина че всичките ми познати знаят че колата е на първо място за мене

Добре си се уредил ти :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доста сексистка темичка сте заформили, колеги :lol:

Някоя от колите ви правила ли ви е свирка досега :mrgreen:

Не е, ама за разлика от жените, колите не връзват тенекии и не ти искат пари за нови дрешки, само защото старите са им омръзнали :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да бе, Боци - прав си принципно, ма аз мойта кола започвам полека-лека да я разбирам и все някога ще се науча да я слушам....а ти можеш ли да се похвалиш със същото с някоя жена?!?! ако някой каже, че разбира жените - или е луд, или е гений...или просто лъже :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами то по принцип си е съвсем възможно да разбираш дадена жена, но само при определни ситуации, през останалото време просто ще е невероятно, ако някой успява да разбира половинката си ... Аз въпреки, че съм с мотята такава вече повече от 2 години, пак понякога ми е трудно да разбера какво иска, за разлика от колата, която имам от Януари и вече и знам всичките номера :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

извинявам се, че спамя, но прочетох нещо интересно и понеже е свързано с темата все пак, реших да ви го пусна:

Италия, Рим : Македонец забрави жена си в италианска бензиностанция и осъзна, че тя не е в автомобила му едва шест часа по-късно, съобщава италианската информационна агенция Анса.

 

Двойката, която пътувала с 4-годишната им дъщеря, се отбила в крайбрежния град Пезаро, докато пътували към дома си в Германия.

 

След като напълнил резервоара, съпругът потеглил, без да види че жена му е слязла от колата, за да отиде до тоалетна.

 

Жената, която нямала нито документи нито пари със себе си, се свързала с полицията, която открила нейния благоверен на 340 километра от мястото, където я е оставил. :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е тоя е бил някакъв фен, сигурно е имал директна връзка с бордовия компютър посредством интерфейсен кабел :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

стига с тия БМВ-та ... една Октавия RS и да лапат пушилката :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.