Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

телефона на Сашо - ул. брегалница


corropt

Recommended Posts

ровя от 30 мин и не мога да го намеря или никаде не е написан във форума или аз съм много зле(възможно е)

 

не съм ходил там, а мисля да отида да ми смени тампоните на предните носачи, че нищо не е останало от тях и колата започна да завива накадето си пойска.

 

много се чудих къде да отида понеже при симо до зоопарка съм ходил и съм мн доволен от него, но той освен круик друго няма.

 

ако имате по добра идея къда да ходя казвайте, че съм се спрял на Сашо че поне канал имал и подемник.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде и аз да се включа - 0886 099961

 

През 1998 ми правиха там целия преден мост, добре го направиха. Но зависи и кой ще работи по колата де.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодаря на всички, аз се обадих по телефона на Симо и говорих с него обясних му какъв е проблема и каза, че ако трябва да сменя тези тампони и да пипа по предния мост ще е минимум 4 дена работа че се сваля моста и тн и каза че за труд ще вземе 160 лв....... след което се стъписах започнах да заеквам и му казах че ще мина утре само да я погледне колата за да каже дали е задължителна тази смяна или идва от другаде проблема.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

160 лв - за всички тампони на втулките на носачите ли става дума. Вижда ми се доста, да не повтарям словосъчетанието за пладнешкия ... Виж при Сашо кво ще ти каже, но аз помня доста по приемлива цена за труда, верно преди доста време беше, но смениха всичко - втулки, тампони, шенкели, кормилни накрайници плюс заварка на носача. И колата да е седяла в сервиза една или максимум две нощи. Ако трябва мини през още някой майстор.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами колега, аз правих същата тая профилактика - смяна на всички тампони и втулки по предния мост, като се свали целия (иначе някои тампони не могат да се сменят) и стана за 2 дни от сутрин до вечер. Ремонта го правихме 2ма човека, като аз помагах. Но каквото и да си говорим 160 лв са си доста пари. Питай и други майстори, да видиш какво ще ти кажат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наско, какво значение има дали има или няма подемник майстора, като така или иначе предният мост се сваля и колата се оставя на метални стойки, докато се работи по него. Иначе операцията не е много лесна и е хубаво като ще се сваля целия мост да се смени всичко по него(така или иначе не сваляш всеки ден).

На моя колега Симо му прави този ремонт като с плюс смяната на единия шенкел му е взел общо за работа и части 208лв.(само шенкела около 35лв.)

А за време за отремонтирване със сигурност и при Симо няма да стане по-бързо!

П.С. Тя темата май стана по-скоро за раздела 105/120 :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 9 месеци по-късно...
преместете я тая тема в "Магазини за части"

 

това че майстора има 10 шкоди който разглобява и продава на части не значеи че той е магазин. Там не съм видял да има обособен магазин където да се продават нови части да се дава касова бележка и тн.

 

ако ти е това логиката то и Симо(зоопарк) трябва да е в магазини за части! в двора му отзад има 10 таратайки за части

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе, откъде я изкопахте темата отпреди година! smile168. Предният мост, за който говоря на колегата отдавна е вече на моята кола, а пък и тя от не малко време не е моя :( (сега като се замисля даже съм заблудил Vloo в една друга тема, че съм сменял долната планка на десния амортисьор - това беше на стария ми мост - сори Владо!)

П.С. Наско, иначе как се оправи с проблема. Кофти са тия ремонти по предния мост!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.