Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Skoda Racer!!!


kukumitcin

Recommended Posts

изтеглих Street Legal Racing Redline [PC-CD][English] 765.98mb не изхвърля и не вади грешки, но ми насича, мисля че и трябва пач, но не ми се занимава. ако на някой му се занимава, да драсне едно лс ще му я дам, а може и тея дни да я кача в дата бг

 

Мерси за жестокия скриншот

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моля ;)

Street Legal-a съ го пускал навремето. Не е върха, особенно сравнен с последните 2 части на NFS серията, но със сигурност е по-як от гейма с Естелките.

И аз съм убеден, че този Рапид допълнително е качван в играта, но нямам време да открия къде и как.

А относно качеството - и аз до скоро не дърпах игри, по малки от едно CD, ама като гледам какви графики са настанали, вдигнах "летвата" на минимум 2 цд-та или по-скоро на DVD, че то почти всичко ново на таквоз вече излаза :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

изтеглих Street Legal Racing Redline [PC-CD][English] 765.98mb не изхвърля и не вади грешки, но ми насича

 

И при мен е така и не само на мойто PC.Незнам на какво се дължи това ама много неприятно насича.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам проблеми с даунлоуд-а, ако може да се качи някъде другаде или да се шерне в ДЦ++ ще е много добре ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря, току-виж и аз съм те почерпил нещо, като се засечем по София :Р

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хубава игрица . само едно не ми е ясно , защо са направили колите да се държат като с предно предаване ? авторите не са ли се качвали в шкода 120 ? иначе ме кефи :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз не съм забелязал такова нещо - например, ако искаш плъзгане в завоите става с рязко подаване на повечко газ като при задно предаване, ако е по-остричък завоя - SPACE BAR e ръчната;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе не е нещо кой знае какво, ама все пак това си е игра правена от фенове, за фенове. Пък и е първата игра само със Шкоди която играя и не виждам причина да я трия до момента :) Винаги може и още повече, ама по-добре да я има, отколкото обратното :) Tyny, не си ли пробвал на някой завой да задържиш газта и ляв или десен бутон ? Забавно е :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересното е, че тия фенове дето ся я правили са все поляци, а не са сложили ни едно полско фиатче или Полонез:)

Гадното е, че много кофти се държи колата спрямо другите конкуренти - те лесно могат да те изблъскат или завъртят изотзад, а като пробваш и ти по-твърда игра срещу тях, тогава са като БТР-и - не можеш ги мръдна:(

 

p.s. някой минавал ли е 28 ниво? Питам, защото там ти дават да караш зеления Рапид, който уж според ТТ данни трябва да е най-бърз, обаче яво има някакъв бъг - сивия Рапид се изстрелва още на старта и няма начин да го блокирам, а после е невъзможно и да го настигна - определено съм по-бавен на правите...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 години по-късно...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.