Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Skoda Racer!!!


kukumitcin

Recommended Posts

ehe супер яко , само да я намерим тая игра :)

аз играх една с оквтавий ама не ми хареса особенно, че заради изискванията и възможностите на ПЦ то ми играенето беше мъка

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е играта !!! Само дайте линк и да я сваляме :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тая игрица ако може да се свали и ако има по-голям избор от модели ще настане голяма мания :P Ама си мисля, че едва ли се разпространява безплатно... :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пише PC CD-ROM значи може да се дръпне! А по темата за Skoda Racing еи ся карах един Ford Courier 1.8D това отначало ми се видя яко, но след 10тина км осъзнах че е пълна скръб.... Skoda rulezzz

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами то хубаво си дал линк, ама който няма регистрация к'во да прави ?!?! Или поне си кажи твоята, че да може да си свалим играта ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми колега SKODA 105 RS мога да ти я метна на едно ЦД, ма трябва да ми кажеш къде и как да ти го дам...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами то хубаво си дал линк, ама който няма регистрация к'во да прави ?!?! Или поне си кажи твоята, че да може да си свалим играта ...

Е, една регистрация толкова много ли ще те затрудни... :mrgreen:

 

Edit: Дръпнах играта, пуснах я, отвратих се, изтрих я. Защо? Графиката е добра, ама ако бяхме още в 97-98-ма година, звук - абе нещо бръмчи, ама дали е Шкода или изобщо автомобил... не се разбира. Дори и минимално подобие на реализъм при удар няма. И най-интересното е, че за този смешен gameplay играта се опитва да товари процесора, все едно съм пуснал примерно NFS2...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз май ще я трия щото:

1. Управлението с бутони е неудобно, отдавна е остаряло, да не говорим че е прекалено чувствително, но за сметка на това реагира със забавяне.

2. Няма никакъв избор нито за автомобили, нито за трасета.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2. Няма никакъв избор нито за автомобили, нито за трасета.

Ами в началото няма после разкриваш трасета и автомобили.

 

Да вярно си е,че не са се постарали да я направят като хората,но на мен лично ми допада.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още не съм я пробвал ама колега може да е некадърна ама намери друга такава където да бръмчим с Естелки. Нищо лично

Некъдърно направената игра поне в мен убива желанието да карам каквато и да е било виртуална Естелка. Има обаче и по-кадърно направена игричка, дето имаш и NOS :mrgreen: Не съм я пробвал. Предполагам, че този Рапид е custum, т.е. може би не фигурира в стандартния вариант на играта, а е вкаран допълнително. Ама има Google и Yahoo за тези, които искат да се поразровят и да научат подробности ;)

StreetLegal.jpg

 

P.S.:Тази снимка е специален поздрав за Maxrpm 8)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има я в дата -та http://torrents.data.bg/download.php/18 ... ne.torrent , но ако е същата простотия просто ще се откажа да сърпам игрички под 700МВ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

pak няма свестна версия в нета :( Пак трябва да ровя, Юли знаеш ли дали е Street Legal ili e Street Legal Redline

 

EDIT: драйфа ми се, 16~32к download на 765mb file :x Пък east roadera го теглих със 2~4k. Жалко е че никога няма да ни увеличат скоростите на външния нет, докато има тея грешки на природата bgtorrent и и bg http :x пълни с преебани файлове

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да постничка е, едно нещо обаче ми харесва в играта - необходима е и тактика, не само настъпване до ламарината. Във всяко ниво има поне по 1 по-бърза Шкода от твоята и трябва да измислиш как да я блокираш, че пуснеш ли я да изпревари после не мож я настигна посмъртно:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.