Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Въпрос за суббуфер


Krankenstein

Recommended Posts

Колегите, дето са си слагали музика моля да дадат мнение - туба с кутия във формата на куб с размер 33,5 см ще влезе ли зад задните седалки на Шкода 100/120, че в момента не ми е под ръка колата, за да измеря?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мися че не :(

И аз не знам точните размери но в горния край на пространството зад седалките е по-малко от 33,5см. Нека колегите измерят точно пространството ;)

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

БРАТО ДА ЗНАШ ЕДНО НЕ СТАВА С ГОЛЯМ ГОВОРИТЕЛ 30СМ АМИ 25-ЦА ИНАЧЕ ДРУГИЯ ВАРИАНТ Е ДА ИЗКОРМИШ ВСИЧКО ОТЗАД АКУМУЛАТОРА НАЙ ВЕЧЕ И ОБЛЕГАЛКИТЕ.АЗ СЕГА ТВОРЯ ТАКОВА НЕщО И ОБЕМА СТАНА МН. ДОБРЕ С PIONEER 305С АМА ИМА ОШЕ ДА ДОСТИГНА САМИЯ КРАЙ АДИ БАТКА УСПЕХ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Височина 38-40 см, дълбочина 19 см, ширина към 80 см (нея не съм я мерил)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Помагаме с к'вото можем, нали затова сме тук :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От много работа не ми остава време да чета тука :oops: Кутия с формата на куб и заден багажник на Шкода са две несъвместими неща :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От много работа не ми остава време да чета тука :oops: Кутия с формата на куб и заден багажник на Шкода са две несъвместими неща :mrgreen:

Много зависи от размерите на куба :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Но конкретно за този случай си напълно прав.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.