Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Някой от форума ?


kukumitcin

Recommended Posts

Не мога да видя добре джантата, но ми се струва, че на колега от форума му бяха откраднали такава джанта наскоро и вследствие на това остана с 3 броя. Даже май тези джанти са вече собственост на axl/txl :?: :?: :?:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

ЕЕЕЕЕЕ то 4овек да не си ка4и снимките ве :D :D тцтцт само ги ка4их преди един 4ас и веднага сте сканирали нищо неможе се запази в таина за финалния резултат :D:D:):):):D

тая 130 ката сащо аз я снимах в пловдив и са чуда на кои е караше я един възрастен човек само 2 пъти я виждах 2 рия пат бая зор видя дкато запали от 5 тия пат някаде 4ак

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЕЕЕЕЕЕ то 4овек да не си ка4и снимките ве :D :D тцтцт само ги ка4их преди един 4ас и веднага сте сканирали нищо неможе се запази в таина за финалния резултат :D:D:):):):D

тая 130 ката сащо аз я снимах в пловдив и са чуда на кои е караше я един възрастен човек само 2 пъти я виждах 2 рия пат бая зор видя дкато запали от 5 тия пат някаде 4ак

 

:oops:

Без да искам...пък и ми се видя,че доста се стараеш и си викам ако е някой от форума ще се обади ;)

Успех с колицата! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЕЕЕЕЕЕ то 4овек да не си ка4и снимките ве :D :D тцтцт само ги ка4их преди един 4ас и веднага сте сканирали нищо неможе се запази в таина за финалния резултат :D:D:):):):D

тая 130 ката сащо аз я снимах в пловдив и са чуда на кои е караше я един възрастен човек само 2 пъти я виждах 2 рия пат бая зор видя дкато запали от 5 тия пат някаде 4ак

 

:oops:

Без да искам...пък и ми се видя,че доста се стараеш и си викам ако е някой от форума ще се обади ;)

Успех с колицата! :)

хахаха мерси като праяя несто да се праи като хората до основи си4ко разкова4их вече дори и стъкла машинки на врати сичкооо е свеалено само купе и двг с ходавата 4аст е останало да може да се издарпа другата седмица до тенекеджията. 4ее бая работа ша има стото предния собтвеник добрреее се постарал да закарпи праговете да ги залеее ватре с ЦИМЕНТ ааааааааааа :evil:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еииии браво! Като я гледам тази шкодка прилича в момента досущ на мойта. Успех в начинанието. Кажи две думи как мислисш да и опрявяш тенекията- може да обменим някой съвет :)

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами тенекията сте се прави от тенекеджия давам я в надеждни раце с цо2 сик4о сте стото от снимките си личи колко е зле засега сам купил но

ви прагове преден десен калник прагове предна маска и вежди другото са леки ражди4ки на малки места :) утре сха има осте снимки стото осте пове4е е разкова4ена ма забраих я снимам неска

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.