Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

километражчето не ми върти


Guest mai sum gost

Recommended Posts

Благодаря предварително,но незнам каде другаде да попитам,

та колицата е Шкода Фаворит 89 лето,,

ако някои може да помогне ще съм благодарен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не се въртят цифричките го свали , отвори таблото и по твой избор си вземи или само колелце или цял комплект , но ще трябва да отидеш с червяка в магазина ;)

 

П.П. Можеш да прочетеш тук как става http://www.skodaowner.org/forum/viewtopic.php?t=2039

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чупи се едно пластмасово зъбно колелце или се прекъсва жилото от скоростната кутия до него. Моят отдавна не отчита, още не съм го оправил.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди няколко месецаставаше дума за тази повреда,новероятноо не си търсил добре във форума.

аз съм си сложил електронен километаж от велосипед,става бързо и лесно,само да си избереш някой хубав модел 14-20 лв- има ги със скорост,изминати км за деня и общо км,часовник и др параметри.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.