Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Задни накладки 130/Рапид


Rapid

Recommended Posts

Искам да попитам дали задните накладки на 130 и Рапид са същите като на 105/120 ??

Нещо не ми харесва задните ми накладки и искам да ги сменя ама се чудя дали да еднакви ??В магазина до Сточна гара ми казаха че не знаят

 

Предварително благодаря ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъкмо и аз щях да питам дали на Сточна гара продават части за 130/Рапид.

Справката в Етоса дава, че има 4 вида накладки и като че ли са взаимозаменяеми. Но нека се изкаже някой, който е сменял. Имаш ли ключ №36 да свалиш барабана да видиш дали стават от 120 накладки?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря колеги ;)

Ще потърся нещо истинско да купя (феродо , лукас и т.н )

 

. Имаш ли ключ №36 да свалиш барабана да видиш дали стават от 120 накладки?

 

Не ти трябва ключ 36 за да свалиш барабана :) Трябда да отвиеш само 2-те фиксиращи винтчета и си пада, направено е като на истинска кола ;). Верно е ако не са отвивани от години може да се стигне до разпробиване.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, явно имам да проучвам колата още. Видях сега на мойта, че в радиус 5 см около гайката на полуоската има бразда, но се чудя не е ли слабо това захващане - да се държи само на две болтчета. Явно не е, де, щом се карат тия коли, но на Опела ми (Вектра) барабанът се фиксира с едно такова винтче, но се държи и чрез четирите болта за завиване на джантата. Докато тука барабанът е на шпилки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.