Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

въпрос към пловдивчани


shotik

Recommended Posts

имам въпрос към пловдивчани :преди години си купих светодиодни оборотомери произведени от зссу<<сензорна електпоника"оод- пловдив измерващи от 0-6000 об/м.

в пловдив магазина се намираше в старата част на града,но на коя улица не зная а и дали е още там след като 1997г е обявена несъстоятелност и приватизация на предприятието.

някой от вас дали знае за този или друг магазин за електроника ако има производство,ако се е възобновила дейността.

ако знаете и дали има сайт ,моля пишете

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако търсиш оборотомер има го в разни магазини както и други неща от този завод. Доколкото съм запознат завода го няма вече но по магазините има доста неща от него. Ако кажеш какво търсиш ще провера и ако го има ще ти пиша за цена. Ако имаш път към Пловдив може да пишеш едно лично да се разберем и ще те заведа в наи евтиният магазин където предлагат неща от този завод

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имам въпрос към пловдивчани :преди години си купих светодиодни оборотомери произведени от зссу<<сензорна електпоника"оод- пловдив измерващи от 0-6000 об/м.

в пловдив магазина се намираше в старата част на града,но на коя улица не зная а и дали е още там след като 1997г е обявена несъстоятелност и приватизация на предприятието.

някой от вас дали знае за този или друг магазин за електроника ако има производство,ако се е възобновила дейността.

ако знаете и дали има сайт ,моля пишете

 

Виж в Сф по Пиротска в безистените продават разни електронни джаджи, има и един магазин на Екзарх Йосиф близо до женския пазар - там продават неща залежали дори от Татово верме

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.neomontana.dir.bg/

 

Тва е саита на Неомонтана - има доста хобиелектроника и се разпространяват в доста магазини из София .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.neomontana.dir.bg/

 

Тва е саита на Неомонтана - има доста хобиелектроника и се разпространяват в доста магазини из София .

И повечето им неща са големи пръчки. Само като видиш как са направени платките като в час по трудово. Нямат нито зелен лак отгоре, нито печат. Ако се наложи да разпоиш нещо от тяхна платка като щракнеш с вакум помпата и се отлепя половината писта. Така че не бих препоръчал на никой нещо подобно, особено ако няма идея от подобни неща.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако се наложи да разпоиш нещо от тяхна платка като щракнеш с вакум помпата и се отлепя половината писта

 

 

пистите се вдигат от прегряване заради използване на нискокачествен поялник . вземи си професионален поялник и няма да имаш подобни проблеми . препоръчвам ти WELLER COOPER или ERSA . поялник за 20 лв е смешно да се използва .

 

http://www.cooperhandtools.com/europe/e ... B_0406.PDF

 

тези поялници могат да се купят от пулсатор в студенски град

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

поялник за 20 лв е смешно да се използва .

 

:oops: а за 1.50лв ....... пак доста карат по 2-3 месеца интензивно ползване. Пък тея за по над 20лв.... баща ми има в работата, ама служебен :mrgreen: Аз още не съм дорасал да дам 100кинта за поялник ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

най евтиния велер е 500 лв . човка за него е 15 - 100 евра . за 100 лв поялник пак е менте . за токлова взех един от конрад - мисля че беше саломон зд-929б . копие на велер . бледо копие което не става за професионална работа

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за 100 лв поялник пак е менте . за токлова взех един от конрад - мисля че беше саломон зд-929б . копие на велер . бледо копие което не става за професионална работа

Хахаахахахахахахахахахахахахахахахаха, пич кефиш ме на макс, аз в момента съм с български поялник 36V 40W и ми върши перфектна работа. Крал съм го едно време от даскало от килера на чистачките, но едва ли е повече от 9-10лв. От 9ти клас до сега ми върши супер работа, купих си резервно реотанче за 2-3 лв от оная лудата на халите, неможе да не я знаеш тя е луда от километри :lol: Пък един приятел си взе от "електрон" а 220V 30W един със жълта дръжка, също никакви оплаквания, взе го за 4.80 аз като отидох след 2 седмици беше 16лв :x

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

по принцип работя с weller wtcp -s magnistat . имам го от годините на лудите пари . тогава палтих половин милион за него и 10 човки (около 500 марки) . до мемента съм скапал само една човка (за 10 - ина години ) а го използвам всеки ден по няколко часа .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко опира дотова колко сериозно се занимаваш. Аз имам някъв дето убии ме но нищо немога да ти кажа за него но се вади 1-2 пъти в годината. Щом човека го ползва по няколко часа на ден значи му трябва сериозна машина затова и си е взел такава

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз работя в фирма за електроника, използваме 3 велера и едно паце (РАСЕ) което е голям боклук последния велер беше 540лв доставка от германия, човките 10бр 200 евра :)......велера просто сам запоява, с него се запоява и яко smd

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.