Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

календар 2007


rsk

Recommended Posts

имам намерение да представя вариант за календар 2007, така че снимайте. има идея за оформлението, намерил съм професионален дизайнер, фен на шкода, има вариант за печат (свилка, тук ти ще действаш), така че снимайте, сега повечето от нас ходят насам - натам, може да се направят хубави снимки на хубави шкоди на хубав фон! който има идеи - тук е мястото, нека се организираме по - рано, за да има резултат навреме. приемам снимки на адрес r.kolev@aca.bg (моля, пращайте ги като прикачени файлове - до 10 МВ на писмо).

чакам мнения

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

давай, Роска - сега му е времето, че ако чакаме последния момент ще стане като миналата година. Покажи ако имаш вече някакъв примерен проект за корица и за страница, интересно ще е да го видим.

 

П.П. вече имам набрани датите на месеците от календарията за 2007 г., мога да ти ги пратя за да спестите време и усилия

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На корицата ще е най яко някоя фабиика да я снимаме как пуши гуми, ако има някой желаещ със 120 за тая снимка, мога да му дам 2 13ки за целта, защото моята скоро няма да тръгне като хората, мога да ходя да пробвам на бояна, ама... най-много да ми запуши съединителя и да се прибера на въже :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С радост очаквам да видя този проект. А мога да предоставя снимката от аватара ми, смятам, че не е лоша :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, Роска, аз се включвам с печата и останалото, за което си говорихме.

Моята Агнеска още не е за фотосесия за календар :), но за календар 2009 може и да е готова :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ВАНКА БЛАГОДАРЯ ЧЕ СИ ПРЕДЛОЖИЛ И МОЯТА ТОАЛЕТНА ЗА СНИМКИ В КАЛЕНДАРА ТЕЯ КО ТЕ ТРОВЯТ ЗА ПОЛУОСКИТЕ ВЕ Я ЗЕМИ Я НАПРАВИ И И СКЪСАЙ ГУМИТЕ ОТ ГАЗ АРЕ КАТО СИ ГОТОВ ЩЕ СПОРУВАМЕ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

nqkuv^lud , само не показвай снимката с ладовия двигател ... като цяло много ме кефи белия звяр , ам с това руско изчадие под капака :evil:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хахахха моя грешка,то сега се обмисля да е немски или италянски звяр с два вала да е на негово място но само времето ще покаже какво ще стане

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.