Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Test drive в България


Guest

Recommended Posts

Наскоро гледах Аспарух Минчев как тества Subaru Impreza STI по ТВ7. Та ми изникна мисълта, вие за каква кола бихте се записали за Test drive, примерно ако ви задължават да се запишете, за някое по - дълго маршрутче Cфия - Варна примерно какво бихте избрали?

 

Защото аз ако седна в Импрезата, това ще е най-голямата грешка на японците ще има да ми се чудят как за 1000км мога да я оставя на 2 цилиндъра със сцепен кожух на скоростите :mrgreen: , пък аз сигурно ще я карам само на 1ва и на 2ра. 1ва 90 2ра 130-140 какво му трябва повече на човек ;) Айде по магистралата и една 3та може би :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Определно бих пробвал един Сюпърб V6 :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Октавия RS като цяло бих тествал с кеф колега съмнявам се да е оставиш на 2 цилиндъра и е добра идея да не минаваш на повече от 3та че току виж се си претрепал. То така или иначе едва ли ще се случи някога подобен тест затова си мечтая за .....Test drive Porsche Carerra GT ех... мечти мечти

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мечтая за нещо от класа на порше,ферари или ламбо> 2 места> аз + перфектната мацка>тежеста ми е на десния крак> бог да ми е на помощ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.