Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Задачка - закачка


Moadib

Recommended Posts

Как да си оключим капачката на резервоара без ключ.

 

Счупи ми се клуча на капачката.Има ли начин да се отвори без щанги лостове и пеиспособления от този тип ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има - с шперц от ключар. Но ще ти вземе парички 20-50 лв.

Ако имаш преносима борбашина, с бургийка 2 или 3 мм пробиваш ключалката, но тогава вече ще се отваря и с отверка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

има много по лесен начин, вземаш шило или стар клапан, един среден по големина чук, отиваш до колата, поставяш клапана малко по в ляво от ключалката, чукваш 2 пъти, капачката се разпада и остава само тая част която се завива. Тоест имаш си пак капачка, но няма ключ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ех, как ми трябва и на мен една капачка, че си загубих моята :( А иначе или разпробиваш ключалката или отиваш на ключар или пък хващаш едно циганче да ти я отвори за 5 лв :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, от морга ли си я взе или чисто нова. Щото аз питах веднъж в тукашния магазин и ми казаха скромната сума от 24 лв. + чакане, докато дойде от Чехия до тук :evil:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами от 1 морга на околовръстното след Горна Баня по линията на 111 ама там има най-вече Лади като минавах и видях че вкарват 1 Шкодичка та спрях и се сдобих с капачка и ключове срещу 7 лв. без самата капачка с резбата ( след пазарене ) странното беше че човека си беше дал и резервните ключове на което много се зарадвах.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.