Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Спирачи тръбички


ivo_radoev

Recommended Posts

Имате ли представа дали се продават готови спирачни тръбички, или трябва да я правя по поръчка ? Трябва ми тази между предния и задния тройник за 120Л '78г.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе те че се продават то е ясно, и че не са евтини, също е ясно, но за каква тръба между предния и задния троиник говориш? Системите са независими една от друга (предната и задната)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

към 20-25 лв си приготви :mrgreen: иии гледай да са с сиво - бял цвят, всичко друго е неоригинално направено отвратително. Мен от предния тройник до левия маркуч ми е черна и е по тясна от вътре

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разбрах те напълно. Значи тръбата е с дължина 210 см. Цената в магазина от които аз пазарувам е 10тина кинта по спомен утре ще ходя натам и ще напиша точна цифра. Медна по поръчкова цената точно тя ми легна 15 кинта. Препоръчвам 2рият вариант поради следните причини:

1. цената не е толкова по скъпа.

2. На практика вечна слагаш и забравяш за смяна по нататък

3. Много по лесна смяна защото се огъва по лесно и безопасно а точно тази тръба прави такива чупки че още си спомням как имаше :smt091 [-X [-o< и след около 20 минутна борба завъртях щуцерите. Ако беше обикновена борбата щеше да е по дълга.

Успех с ремонта колега

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

10 кинта е метърчето на медната, доколкото си спомням, че от май месец много мина ;) като не броим евентуало щуцерите, които са левче парчето, но в Сф може да е по-различна парата :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е Дидо много бързо забравяш взе да ме плашиш 6,5 лв е метъра и 1лв е за щуцерчето аз понеже му поръчах и други тръби ми сметна общият метраж и за да съм абсолютно точен тази тръба е излезнала като цена 15,65лв. Офффф стига съм занимавал хората с моита пиана кратуна

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.