Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Дюлински проход


vasko az

Recommended Posts

Здравеите

Ако някои скоро е минавал през Дюлинския проход да даде информация за пътя. За морето от там ми е най-близо обаче преди няколко годии като минавах ми изпаднаха пломбите и ако е пак така по добре да обиколя през Бургас

Мерси предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Минавах скоро, пътя е нормален, нито много лош, нито много добър. Но по-добре не минавай по крайбрежния път Бургас-Варна, адски е натоварен.

Най-удачно според мен е през Котленския проход - Омуртаг. Пътя е добър и не е натоварен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Минавах преди една година. Бях приятно изненадан. Имаше не малък участък с чисто нов асфалт (на слизане към Варна). Е, може да е имало и някоя дупка, но не си спомням (бях със служебна кола). И, все пак ти го препоръчвам. Доста красив проход.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Минава се, преди месец бях там.

има дупки малко само в 1-2 села откъм слъчнчев Бряг вътре в самите села. Има и един път който свързва прохода с Обзор, през 2 села минава и той е с подновен асфалт и нулево движение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.