Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Молба към колегите от София с които ще се видим довечера


Rapid

Recommended Posts

Молбата ми е към колегите с които ще се видим днес в Студентски град , да донесът един мултицет и един уред за мерене на гъстотата на електролит в акумулатора. От една седмица колата ми прави едни номера с запалителната система. Вчера смених втулките на стартера и си заредих акумулотора и искам да видя сега с уредите дали всичо е наред:) Така че ако някой има подръка такива уреди да донесе, пък ще пие бира в замяна ;)

 

Поздрави и лек ден ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам мултицет и сега ще го смъкна в колата. :D

 

И аз наскоро имах проблеми и със стартера, и с акумулатора. :(

Акумулатора най-добре ще го проверят с оня уред, забравих му името, дето свързва клемите със съпротивление, мисля, че някакво натоваране се създава и се разбира дали работи добре. С него ми откриха веднага нероботеща клетка.

 

До довечера.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както казва един приятел монтьор : Маса на двигателя има ли ?

Отговор : Има маса !?! ... А какво има на масата :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

П.П. И аз ще си взема куфара за електриките , па белким измислим нещо за твоя дзвер.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.