Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Първа смяна на масла в Еуратек


PRR

Recommended Posts

Значи ще направя едно малко сравнение:

 

1. Ситроен С4 - смяна на масло и филтър, смяна на горивен филтър, смяна на въздушен филтър, смяна на поленов филтър, нулиране на компютъра, общ преглед на колата - ЦЕНА: 153 лева

 

2. Фабия - смяна на масло и филтър, смяна на въздушен филтър, смяна на поленов филтър, нулиране на компютъра - ЦЕНА: около 200 лева

 

Айде кажете ми правилно ли е това?!?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

izov, батка прави ми впечатление, че в 80% от мненията си само се оплакваш дали от Еуратек или от нещо друго, почваш да ставаш досаден. Като си толкова недоволен от Еуратек продай си шкодата и си земи нещо друго. ;) Незнам за другите, но на мен ми писна да ти чета за оплакванията и проблемите :!:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дайте я тая autodata. Утре ако може някой да я врътне за сбирката.

 

Поздрави

имаш я, ще донеса 2 копия ако някой още я иска може да си я изтегли от тук защото имам само два диска http://www.data.bg/f.php?fid=8250066 версията е 2004 защото 2005 не можах да я кракна, ако някой я кракне и каже как, има една бира от мен

 

ако не го намериш дай мейл да ти го пратя

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Днес и аз минах през процедурата по смяна на масла и филтри.

 

Масло Кастрол 5w-40 TXT, маслен филтър и въздушен филтър - 170 лева с труда.

 

Въздушния беше доста замърсен, така че се радвам, че го смених. Процедурата отне около 1 час.

 

П.С. Преди около седмица на паркинга някой ми беше ударил левия праг. Ламарината е смачкана и има две дълбоки драскотини до метал. Ходих в Allianz и останах приятно изненадан от професионализма им и базата им. Получих си възлагателното писмо за пълен ремонт след има няма 20 минути. За съжаление обаче тенекиджийте на ЕТ имат доста работа и ще я приемат чак през Октомври...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес и аз минах през процедурата по смяна на масла и филтри.

 

Масло Кастрол 5w-40 TXT, маслен филтър и въздушен филтър - 170 лева с труда.

 

...

 

Труда ако е повече от 5-10 лв е по-скоро пладнешки грабеж с елементи на изнасилване. :D :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И масленият филтър е от порядка на 10-15 лв. Ама и 40 лв да са - за една елементарна работа, нямам думи - NO COMMENT.

Така е, като си монополист.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.