Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Вижте по какви пътища караме .....


hanoi

Recommended Posts

Момчета, в понеделник миналата седмица едва не влязох в една огромна дупка изровена в паважа и се обадих на тел.166 с въпрос:

"Какво чакат тия от Пътното, някой да се убие ли?"

Последва питане къде е дупката и .....О,кеффффффф, в сряда дупката беше запушена - паважа нареден, насипан пясък, както си му е реда!

После познати ме открехнаха, че всички обаждания на 166 се записват и ако след такова съобщение стане беля на посоченото място, някой ще го отнесе.....

Сега съм решил като пътувам из България да звъня и се обаждам, като видя някоя дупка. Дайте да затрупаме Полоцията от обаждания, а те да подгонят Пътното и общините да си вършат работата!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

добра идея дано навсякъде в бг ги оправят толкова бързо щото в русе пътищата ги напраиха оба4е на места има потъване на асвалта които е трудно забележим а стават големи бели

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

именно затова се чудя на марките производители даващи луди пари за изпитания на новите си модели на писти с изкуствено създадени пътища с нещо като легнали полицаи. Да доидат и да покарат тук по една наи обикновена улица страхотни тестове ще станат. А както се вижда обаче ще трябва да се рискува защото може да загубят в някоя яма някои друг прототип :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мене пък ми е интересно тия от Electronic Arts как рекламират Need For Speed като супер реалистична игра. Кво й е реалистичното?!? Да сложат малко дупки по улиците на града. Кво е това град без дупки? Аз такъв ненам :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Penaowner,

 

Мога да те уверя, че като подминеш Ниш дупки вече няма. Т.е. дупките по пътищата са на до 100км от Границата. След това са магистрали и хубави пътища. Сега нещо са се юрнали из София да оправят дупките. Да видим докъде ще го докарат. И най-вече колко ще изкарат.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

знам ходил съм нататак в една Румъния положението е десетки пъти по добро. Бъди сигурен че скоро ще оправят пътя и от Ниш до границата. Ние една магистрала неможем да направим а за кърпенето на дупки не ми се говори мисля че просто ще отбият номера а тия дупки догодина пак ще зеинат

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам как е в страната, но във Варна не се кърпят улици - направо се асфалтирват целите наново, изграждат се съвсем нови булеварди, несъществували до сега, нови пътни възли в града, тротоари, улично осветление, градинки, подлези, надлези, направо е СКАНДАЛНО ЯКО :!: Кмета избухва много. Евала :!:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе то и в София сега преасфалтират а не кърпят, ама едновременно на 10 основни булеварда и движението е почти невъзможно. Път който се взима за 10мин нормално сега отнема 1 час. А е Август...

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина е по-натоварено, но задръстванията не са като в края на септември примерно. От вкъщи за работа нормално го взимам за 15 минути, сега за около 20-25. Нормално средният разход до там ми е около 7.3-5, а сега се качи до 8-8.2.

 

За уточнение 80% от пътя ми е по Сливница - от К.Величков до Раковска :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам как е в страната, но във Варна не се кърпят улици - направо се асфалтирват целите наново, изграждат се съвсем нови булеварди, несъществували до сега, нови пътни възли в града, тротоари, улично осветление, градинки, подлези, надлези, направо е СКАНДАЛНО ЯКО :!: Кмета избухва много. Евала :!:

 

Куде тва фе?Между Автогарата и ВИК-тва ли е?Аз докато стигна до Лучано-карам много леко-че то си ебало меча!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ко лайш ве, келеш, цяла Варна наведнъж ли искаш да асфалтират... Пък и ти освен от автогарата до Лучано, никаде другаде не ходиш, а и до блок 35 :smt112 :smt042 . Земи направи тур дьо Варна и ше видиш за ко става дума ;) .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

именно затова се чудя на марките производители даващи луди пари за изпитания на новите си модели на писти с изкуствено създадени пътища с нещо като легнали полицаи. Да доидат и да покарат тук по една наи обикновена улица страхотни тестове ще станат

колко точно си го казал, наистина е много целесъобразно да си изпитват колите на студ в швеция, на жега в алжир, на здравина на окачването, на скърцове в таблото и на всичко, което може да се потроши от лош път В БЪЛГАРИЯ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Redline__,

 

Като цяло във Варна има по-малко дупки. Не знам кой булевард оправят в момента, но този който започва от магистралата е ужасен :( Каналите са copyright Bg! Един е с 5cm нагоре следващия с 10 надолу :( Потроших си колата....

 

А за София - нЕмам думи! Да видим само какво ще излезе от тая блокада от ремонти. Ужас е. Добре поне че 50% от софиянци са си по родните места :)

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.