Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Колко е най-високата скорост която сте развивали ?


hanoi

Recommended Posts

  • Отговори 99
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • PRR

    8

  • Krankenstein

    6

  • biser.or

    6

  • todor_velikov

    5

Най-много писали в темата

165km/h с Favorit 1.3

 

иначе с 120L съм вдигал 160км/ч

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

160 км/ч. със 110Р с мотор и скорости от 120Л (правих кошийка с един ретро-Сааб V4 1,5;)), фелацията 1,3 карб не съм я пробвал още с максимална, но върви без проблем с 140 на 5-а на изкавчането по м. Тракия при Вакарел

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

140км/час при 4250об/мин. с 4 човека в колата на бензин. Това по показания на уредите, но не съм убеден в точността нито на оборотомера нито на километража, въпреки че са си оригиналните. По Цариградско редовно си правя 120.

 

Сетих се да добавя нещо - това колко сме дигали със Шкодите си е смешна работа като се замисля за колите на някои приятелчета. Астра GSI /на един приятел/, която някои са виждали по срещите с лекота си вдига 240 като има мегдан.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

187-188 - Германия по магистралата. Но не мисля че тия скорости са разумни....

Темата е малко опасна за някои по-млади колеги и някои по-стари коли...

 

Поздрави

 

PS: Octavia 1.9TDI - 90bhp

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на мен много ми стана интересно как със 120-ката като нинах 130км/ч и като и натисна газта до дупка дърпа и усковява ще се скъса направо, ама сега колата е в бокса за поправка на ламарините

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега се сещам защо не преместите темата в общия раздел - май ще е доста актуална, жалко че няма как да направиме една групировка по различни модели.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Със 1000MB-то съм докарвал 110. За съжаление кормилната кутия беше доста износена и съответно трудно управляема и не смеех да вдигна повече. Беше си наистина рисковано, но колата имаше мегдан за още....

 

Поздрави

 

PS: Максималната скорост която някога съм вдигал е 210-215. Mercedes 220 CDI. Беше на 15000 км....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

според заводските данни макс. скорост на 1000МБ е 125 км/ч, следователно 130 е напълно достижима скорост, отчитайки и грешката на спидомера...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе карам си Фава със 150км/ч. - много върви моя Шико-1.3 карбуратор, 58 к.с.!!! Само дето веднъж се бях объркал с калкулацията на бензина...повечко горял при тая скорост, ама който не може да смята... :D А иначе над 200 не съм дигал, особено след няколко видяни катастрофи преди години-не можеш разбра ква марка е колата и това вътре хора ли са били или саздърма....Ужас!!!! Не се надценявайте, независимо с каква кола сте и карайте нормално-така пазите вашия живот а и този на другите-така мисля аз.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

150кm/h на магистралата с Фав-а ми. Държи си ги и фърчи но съм прекалено добър за да го мъча повече... :oops: :D

И бензина стана 2 лева :evil:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

90 km/h - 1967 skoda 1000 mb

в събота, ще пробвам пак, ако не загрява се надявам да достигна заветната скорост от 100...

загря мама й мръсна, от варна до девня - два пъти... нищо повече не се случи (освен още двата пъти над 100 градуса и на връщане...)...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жалко колега. Не можеш ли да отстраниш този неприятен проблем. Та по темата ... 145 км/ч с 5 човека по съвсем леко нагорнище от порядъка на 1-2 градуса.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.