Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Колко е най-високата скорост която сте развивали ?


hanoi

Recommended Posts

220км/ч при махнат ограничител на педала на газта на фаворит 92г.

 

интересно ми е каде намери толкова дълга вертикална равнина за свободно падане ?

 

знаеш ли какви луди пари могат да се изкарват с махане на този ограничител ? глупаците стържат глави , сменят бутала , ауспуси , валове и не постигат такъв поразителен ефект - как не са се сетили за ограничителя на педала ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 99
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • PRR

    8

  • Krankenstein

    6

  • biser.or

    6

  • todor_velikov

    5

Най-много писали в темата

Вдигал съм 590км. с на прадедо ми запорожеца :P:P:P а умирайте от яд!!!

:smt025 :smt028 И-ХААААА :smt026 СМЕШНИК

:smt044 АЙДЕ НАЗДРАВЕ

 

Малко взехме да забравяме добрия тон ми се струва :roll: . Модератора да хваща гумичката и да трие :mrgreen: . И Честита Нова Година! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Модератора ще вземе да тури катинара , че отодавна съм и хвърлил око на таз спамърска тема :mrgreen:

Ха за Честита Нова Година!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е хубаво новата година да я посрещаме с катанец :(

 

Поздрави и весела 2007ма

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,

 

без да се обиждаш ама друга кола дето да си върти задницата като ладата нЕма! Този автомобил е грешка на руската инженерна мисъл!

А че окачването + гумите определят поведението на пътя мисля че спор няма!

 

Поздрави и весели празници

Не обичам такива квалификации. По този начин ме провокираш да кажа, че 120-ката например е грешка на чешката инженерна мисъл. Ладата ми е желязна кола. Върши ми чудесна работа. Затова я държа вече 5 години и нещо, въпреки, че имам Октавия. Когато прекараш 1 тон товар с 120-ка и ремарке ми се обади. :)

 

За 1-ия тон товар грешиш доста, ако твърдиш, че 120-ата не може да го тегли. Теглил съм с мойта 120-ка Опел Вектра през цяла София - при всички случаи е над 1 тон и то при празна кола.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само не разбрах защо в много случай качеството и практичността на даден автомобил се определят от неговата товароносимост :?: Аз ако искам да товаря ще си купя/наема/заема пикап, бус, камион... Но съм си купил ЛЕК автомобил за да возя мен и семейството ми, а не чувалите с картофи от село или цимента за новия апартамент :mrgreen: С други думи не мисля, че Ладата е по-добра от Шкодата защото разбираш ли можела да товари ;)

С това не искам да кажа, че Ладата е лош автомобил! Идеята ми е, че ако имах Лада пак не бих я товарил, така както не товаря и Шкодата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За 1-ия тон товар грешиш доста, ако твърдиш, че 120-ата не може да го тегли. Теглил съм с мойта 120-ка Опел Вектра през цяла София - при всички случаи е над 1 тон и то при празна кола.

Пламене аз съм теглил половината представители на Опел, теглил съм ги да палят, теглил съм ги и да ги прибирам и не съм имал никакъм проблем досега. Мен пък ме е теглила Жигула в снега...
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В този форум отдавна съм забелязал тендецията, че популярни теми стават такива, които нямат нищо общо с Шкода, или друго яче казано: свързани с общи приказки...

 

П.П.: Юли, май има крайна нужда от раздел "OFFTOPIC" ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 години по-късно...

Хайде малко да съживя тази тъи любима на мен тема от едно време. Междувременно смених колите, смених и рекорда си от 105км/ч. Вече е 150 smile035 пак на същото място

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не ми се рови да вида дали съм се разписал в темата, ама така и така си е жив спам -

със 120-ката 130 на равно по магистрала Тракия

със 120-ката и сменен двигател - 160, пак там

с киа-та ... 180, на магистралата към Солун.. и гърчолята пак си ме подминаваха като крайпътно дърво smile049

сигурно и повече е можело, ама нали съм си шубе...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

готина е да ;) Разпиши се и ти, колко си вдигал къде ... не се срамуваи все пак сме се събрали хора със спортни автомобили smile103

Нека всеки да се разпише ако не се е разписал или ако има разлика с показанията от едно време, за да стане темата още по яка. Ако някои не е правил тест сега му е времето - да хваща ключа книжката и да пали smile035

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добро утро на всички!!!!! Аз имах Фабиа 1.2 64к от 2005 год. хечбек.Не мога да кажа,че беше някаква много вървежна, трудно сам достигал скорости 140 или 150 в началото......после спрях да я мъча и само до 120. Преди няколко месеца я смених за същата, но седан и от 2006г.Аз направо се изумих като я видях колко повече дърпа(сериозно) тая седанка с незнам си колко кила по тежка и саштия двг. 1.2 64к. Аз неразбирам от двигатели, ама един приятел дето по разбира го гледа тоя на седанката(тои кара комби от 2004) и каза,че бил нещо по различен от тоя на по стария хечбек. Незнам може да се заблуждавам. Иначе с тия “по мошните“ 64к сам дигал 170к, на магистралата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До "ВСИЧКИ" - С "Octavia"-та, ~198 км/ч по навигация, което са ~210 км/ч по километраж! Иначе, със служебна кола: ~254 км/ч по километраж (с електронно ограничение на максималната скорост.. никой не сме е да го махне, хем Шефа (бившия) би си платил доволно..), по навигация нямам идея колко са :oops:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом ще си мерим пи`ките и аз да се включа...

 

smile045 192км/ч по GPS или около 210км/ч по километраж и това с чужд бензин 95Н обикновен чешки от Шел(без резервна гума и с празна бутилка на газовата). Скоро ще има подобрение.... ;)

На газ съм вдигал 189км/ч по GPS.... на същото място.

В баир спокойно поддържам с трима човека в колата и багаж 150км/ч ... Мен това ме устройва засега! smile092

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вдигал съм 220 по километраж със BMV 525TDS,на най-обичм да си го кротна със 150 на магистралата и леко да си придремвам smile048

Шкода фаворит веднъж я карах със 140,но тя е спортен автомобил и само толкова може smile152

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-висока скорост въобще - 273 км/ч по GPS с Audi RS 6 на самолетна писта;

Зад волана на Skoda - 225 км/ч по километраж на германски аутобан със Superb 3.6 FSI DSG;

През цялото останало време - икономично шофиране :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Във време, когато повечето от нас са за спазване на Закона за движение по пътищата и етичните норми към останалите участници в движението, изкача тази тема, след престой в нафталина от януари 2007 насам. Давайте пак рацерски приказки и хвалби да валят и както Митко Пигов спомена, да си ги премерим отново п..ките. После пак да се вайкаме колко катастрофи има по пътищата - има, зер, защото ще влезе някой тук, ще ни прочете бисерите, особено този:

И да хваща ключа книжката и да пали smile035
и ето ви предпоставка за беля, намачкани ламарини, потрошени глави и най-лошото - зачернени семейства и нови места в препълнените ни гробища.

 

Който иска да се хвали колко е достигал със дадена кола като макс. скорост, нека, моля, го прави другаде, да не се четем после 3 раздела след този.

 

Приятна ви събота и неделя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.