Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Дебитомер - Октавия


iwanst

Recommended Posts

Хаиде и аз съм за дебитомер (тва дебитомер е като някво заклинание сменя се под път и над път) за Октавия 1.8Т ARX някои има ли идея дали са еднакви дебитомерите за вси4ки модели Октавия и даже за Фабия понеже ми предлагаха нов за 300 лева и се твърдеше 4е става за всички модели Октавия и Фабия а това силно ме съмнява...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам как може един такъв елемент да работи еднакво на 1,4 и на 1,8Т , лично аз преброих 4 вида в ЕТОС а за различните двигатели ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравеи.Дебитомерите не са еднакви за всички шкоди,освен ако не са с еднакви мотори.Моя го смених в БОШ на Хладилника носиш стария и ти дават заводско рециклиран с една година гаранция.Цената беше 200лева.Смених го миналата година.Колата еТДИ мотора е AHF.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси верно не са еднакви в еуратек е 360 лева а рециклиран 220 ми искат....

Ех да можеше да се смени с нещо за 2-3 лева...:))) незнам ама тоя дебитомер требва до го обяват за консуматив ина4е самата джаджа вътре е капсилована и е колкото кибрит4е и идват 4 пинова букса към него маи ще си зимам нов тва рециклиране навява лоши чувства у мен Колегата с рециклирания някакви оплаквания или и аз да се метам на такъв...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.