Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

За обявата за рапида в бургас


deso_top

Recommended Posts

Вчера ходих да я гледам и собсвеника ми каза че някои от Варна ще идва да я взема. Ако е от форума нека пише кои е и кво ще я прави .

защото външно не е чак толкова зле но е доста обрана. Въпроса с документите беше много сложен . Собственика е дал на някакъв двете Рапидки /жълтата и черната/ да направи една читава , в сучая черната защото е по запазена но е с обратен волан /преди това човека си карал само жълтата/ . 'маистора' я е направил като премества предница и таблото от едната в другата . дотук добре но собственика има документи само за жълтата и в момента продава кола с неодговарящи номера на шасито и двигателя. Отделно жълтата и аз неразбрах как изчезва някаде и тои незнае каде но щял да я пуска за издирване след като продаде тази. Че общо взето емного объркана тази работа, а и че някои беше написал че жълтата била боядисана не е вярно. :roll: :roll: :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, аз съм този от Варна. Вече съм платил Рапида, ще го ползвам за части, тъй като наистина не става за друго.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ме е яд за тоз рапид, но сега се радвам, че отива точно при Миро :). Честита придобивка - я кажи как ще я довлечеш до варна понеже аз като мислех да я взимам не измислих много начини????

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата не може да стигне на собствен ход не само поради документни проблеми, тя няма делко, алтернатор, спирачна помпа и други немаловажни за път чаркове.

 

По всяка вероятност ще се транспортира в камион. Другият вариант е - имаме си тук Фаворит Пикап. В него влиза още една кола на части. Скелетът ще се разглоби на място. Нещо такова...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на платформа няма ли да може да се ка4и тая кола

ние теи носихме един москви4 407 пак му бяха нередовни документите а и имаше проблеми с предницата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито Миро...Колата си е добра само дето така се е случило с документите :? И аз като го оглеждах преди 2 седмици наистина тоя черния никога не е бил друг цвят...Айде отнасяйте я, поне да не седи и гние;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.