Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Прибрах се


Odin

Recommended Posts

Върнах се от морето. Много хубаво беше. Изобщо не ми се прибираше. За съжаление по настояване на половинката ходихме към южното черноморие и не можах да се отбия към Варна да видя манекените. Сега за информация на maxrpm шкодата ми измина малко над 1000км. и не се е счупила за разлика от доста западни трошки, които подминах по магистралата отбили в аварийната и надничащи умно под капаците.

Разход около 7/100 на бензин.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха добре дошъл :)

Мммм да на никой не му се връща от морето :( Ще трябва след седмица две да направим една регионална среща ;) да си мерим тен-а :mrgreen:

Поздравления за разхода и изминалите км. без авария

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евалла! =D>

И за безаварийността, и за разхода и за връщането.

Преди няколко години тъкмо като ми се развали километража за месец и половина изкарах 2000, а може би и към 3000 км из България, като единственото, което направих веднъж беше реглаж на чукче и наковалня и аванса на запалването. Останалото - само бензин и газ. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извод: Стига глупости, че Шкодите са неикономични трошки, стигащи максимум до края на града :!: Всичко зависи от това, как е поддържан автомобила.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....Разход около 7/100 на бензин.

 

Жоро, ако не е тайна с колко караше, щото на мен такъв разход ми дава кат я юркам със 120-130? Иначе при спокойно каране с около 90-100 дава максимум 6/100...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жоро радвам се за теб, :) на мен вчера пак ми се запуши жигльора за малките обороти 180км !!! след като чистих карба, и сега съм решил че жив умрял аз повече няма да го свалям тоя карб никога каквото и да става :)

А за тва че колата е бракма, ... след като сменя двг то, съед, 3 те гуми с дупки и мина прегледче на предницата ще пусна една анкета дали maxrpm ще стигне на собствен ход до Б-с някъде декември заминавам за море да се попека 8) ама аз ще съм 1 вия дето ще гласува с НЕ :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....Разход около 7/100 на бензин.

 

Жоро, ако не е тайна с колко караше, щото на мен такъв разход ми дава кат я юркам със 120-130? Иначе при спокойно каране с около 90-100 дава максимум 6/100...

 

Е не съм карал икономично. Предполагам че ако си бях поддържал 80-90 по магистралата щеше да е по икономично. Никой не ме е карал да карам 110-120 :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.