Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Нали ви казах че скоро влизаме в ЕС!


Marinov

Recommended Posts

Ето какво ми се случи вчера!

 

001026911.jpg

001026909.jpg

001026910.jpg

 

На снимките виждате моята кола, моята предна дясна гума, общинската шахта, липсващият капак на шахтата, улица Пирин, кв.Манастирски ливади, град София бъдеща европейска столица!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ужас :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Нищо сериозно има ли и на колицата ???

Извика ли кат ???

Аз бих ги викнал и с протокола завеждам дело срещу общината

това не се търпи вече

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ебати отврата! Жалко за колата.

дано си викнал КАТ и да заведеш дело срещу общината. Не могат да ти напишат акт за несъобразена скорост, щото ако беше с висока скорост можеше да минеш, а ти си бил с ниска явно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бахти изродите гадни! Циганите са я гепити гадовете. Четохте ли за новия им бизнес - да си мятат децата под колите и да изнудват шофьорите за пари?!?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако си върнал внимателно назад може и нищо да ти няма. Обаче много готино си ги подредил. Човек гледа 1вата снимка и си вика ааа малко си е ожулил бронята в бордюра голяма работа, после виждаш втората и 3тата и ... опа :(

@ izov аз първо като прочетох за циганите и си викам ми аз ще го прегазя ******* мангалска гадна, после си помислих как ще лежа в затвора заради някво мангалче където майка му сигурно има още 10 и ся размишлявам ... с бой не става щото аз съм един или ако съм с приятел 2ма а те са 50 За сега си мисля да видя къде е тоя константин величков и като спра пред зебра първи, да карам на полусъединител докато не я мина. Отзад яко ще ме псуват ама ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз започнах яко да внимавам. Гледам да не съм в най-дясна лента и ще тръгвам на тъмно зелено ако трябва. Особено на Константин Величков нищо не можеш да им направиш на тия гадове. Там си е цяла махала. Ужас! Че и повече права имат от нас, а по-малко задължения. На следващото преброяване ще взема да се пиша циганин, може да се уредя да ми построят къща с европейските пари.

 

Днеска пък друга случка - паркирам си сега пред офиса (ул. Г. Бенковски) на абсолютно разрешено място. Нито паркирането е забранено, нито има гараж, нито съм на тротоара нито нищо. Слизам от колата и от входа на кооперацията пред която спрях излиза една бабичка и почва да ми вико защо съм спрял тука пред вратата й (има два метра тротоар ама както и да е), как щяла да излиза и т.н. После каза че ако не си я преместя после ще ми нареже гумите! И аз кво да правя - преместих я... Ебати държавата, не знам дали няма да се заформи някоя гражданска война тука. Хората много са се озлобили

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

лошо лошо, пред работата има един канал дето няма шахта и като дойдат клиенти на магазина обикновенно идват доста ядосани при мен ::(:(:( трябва да хвана да намятам камъни в дупката.

 

Четохте ли за новия им бизнес - да си мятат децата под колите и да изнудват шофьорите за пари?!?

 

тия са големи бизнесмени мамичката им турска неграмотна, безимотна- кучета ги яли гръм да ги удари!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Маринов моите сълебознования колега дано си извикал КАТ да ти направят протокол та да ти го покрият от застраховката. Съди общината всичките в България заслужават само това

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извиках КАТ! Обадих се в Интерамерикан да дойдат и да я вдигнат с паяк за да няма допълнителни поразии. За лош късмет катаджиите дойдоха след 10 минути, аз очаквах да дойдат след около час. Идват и единият вече запретнал ръкави и вика "Ние ще надигаме ти влизай вътре и лашкай напред, назад". Аз разбира се отказах защото това щеше да разлепери бронята и пластмасовите кори отдолу. Казах им че ще изчакам Интерамерикан да дойдат. Ония си вдигнаха чукалата и викат "Отивай в Дървеница да ти пишат протокол, ние бързаме". След това дойде човека с аварийният автомобил, не беше паяк, но повдигна колата с крик подложи две бичмета под гумата и готово. По бронята се оказа че няма поражения освен, че е леко одрана отдолу. Има и една пластмасова кора за смяна(според застрахователите), която аз виждам че е здрава, малко поодраскана ама е здрава, щом са я писали ще я сменя. Искам да прегледам и окачването, въпреки че ме съмнява да има нещо, понеже се движех с много ниска скорост, както виждате джантата си е здрава, таса на нея също, гумата и т.н. А относно общината искренно се надявам "Булстрад" да ги съдят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пролетта имах подобно премеждие , но с една могила на пътя и полицаите тогава ми показаха един голям среден пръст , а в случай , че си с каско пишат протокол , застрахователя плаща и дотам се приключва .

Имам чувството , че всички държавни служби са се наговорили и си пазят гърбовете взаимно , а ние го ду...ме т.к. ако всеки вземе да ги съди парите за асвалтиране ще отидат за обезщетения ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какъв съд, какво чудо...

 

На мен ми падна парче от моста на 7ми километър (вече съм писал и разказвал по въпроса) върху предното стъкло и нито от КАТ (не могат да пишат акт за несъобразена скорост при падащи камъни...) нито застрахователите (които платиха без проблем) могат да съдят за нещо. Ние сме европейци само в наще представи. Вчера се върнах от разходка по европа. От момента на минаване на сръбската граница пътищата стават в ПЪТИ по-добри от Българските. Изключение прави пътя до Ниш, защотото побърканите сърби правят ремонт едвновременно на основния път и на обходния! То такава дивотия няма, но поне като завършат и двата пътя ще са европейски. А нащо е минно поле. Няма такива долнопробни пътища никъде в европа! Просто ме е срам като ги гледам...

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.