Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Шкодата на Lipi


Guest

Recommended Posts

Доколкото си спомням я продаде. За повече му драсни едно ЛС. Или се разтърси в старите теми, беше споменал май на кого я е продал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз исках много да я купя, но имаше малко проблеми :(

 

#1 аз бях от пазарджик и никой не искаше да дойде с мен до варна. А пък аз съм малък за да ходя сам. А тогава бях навъртял не повече от 5к километра градско ще ида сам на толкова дълъг път посред зима :)

 

#2 Колата не беше на негово име трябваше да се ходи да се търси трети човек ....

 

#3 щеше да ми легне 1 000лв а това са много пари ... (поне за мен)

 

#4 Имаше много работа и нямаше никакво желание да се занимава с мен. А и искаше само в неделя да се видим защото после бил на работа, а в неделя всички нотариуси работят.

 

в крайна сметка я е продал на някакъв човек от варна, който си я е взел да си я кара да си върши работа. Още ме е яд че не я взех ама карай ...

 

Та това стана с шкодата на липи :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако търсите темата която пишек, че я продал не си правете труда. без да искам и се случи случка на темата, когато беше модераторското ми прохождане :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като го видях това, ми стана интересно - какво е общото дисково пространство на форума на сървъра? Предполагам знаеш. Щото то все някога ще се запълни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

#1 аз бях от пазарджик и никой не искаше да дойде с мен до варна. А пък аз съм малък за да ходя сам. А тогава бях навъртял не повече от 5к километра градско ще ида сам на толкова дълъг път посред зима :)

 

Освен да се загубиш, друго няма какво да стане, поне аз като тръгна декември за там, това ще ме е страх, иначе друго кво, надуваш си парното, и се молиш да не изпуснеш некоя отбивка

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като го видях това, ми стана интересно - какво е общото дисково пространство на форума на сървъра? Предполагам знаеш. Щото то все някога ще се запълни.
Наско няма как да знае, както и аз и Юли и т.н. Предполагам, че ако почне да заема много место администраторите ще поразчистят глупавите теми, но не мисля, че само с текст се увеличава бързо обема му. А и нали слагат все по-големи дискове на сървърите. Аз доколкото съм запознат по проблемно би било ако нашия форум се разшири като потребители и почне да генерира много трафик и да натоварва сървъра. Поне във форума на Опел имаха такъв проблем и дълго време нямаха форум.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отново темата отиде на майната си, но не мисля, че е правилно да се трият такива теми, защото когато някой попита за нещо конкретно му се дава направо линк за тая тема, ако е разисквана вече и това е ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Твърдо против триене на КАКВИТО и да е ТЕМИ !

 

 

Търсачката спестява много изгубено време. Винаги има някой който да е сетил преди теб за дадено нещо. Невъзможно е ти да си първия. При подходящо търсене ще намериш отговор на въпроса си без да питаш. Колкото повече се научават хората на това толкова по-малко спам.

 

 

дата.бг е пример само в какво НЕ трябва да се превръща един форум !

 

 

 

 

Стига сте ми говорили че е елементарно докарването на шкодата от варна до тук. И аз го знаех ама на :)

 

 

Липи се оказа или твърде зает и не можеше да не отиде на работа един понеделник. А аз не исках да се разправям само с Трети човек, който изобщо не познавам. Общо взето това ме спря от купуването на колата. А и точно тогава закъсах финансово нещо ... В последствие намерих парите, но проблема с прехвърляне на мое име беше още налице.

 

А едно прехвърляне си е 100лв отгоре, пари които много хроа си спестяват и после стават такива главоблъсканици. А сега щеше шкодата да си е още в нашия клуб. ;)

 

 

п.п. От къде се сети за тази шкода? Аз я бях виждал само на десетина снимки.

 

 

До модератора изстрил темата - как можа да го направиш. Имаше много готини решения как да си тунинговаме колата. Таблото, решетката за касетофона, мястото на пожарогаситела :-s А и колата беше красива :)

 

 

един страничен въпрос. В стара тема тук четох че когато бутилката е зад задните седалки и след зареждането й 1 час в купето мирише на газ, това вярно ли е ?! Защото "дупката" за зареждане беше изведена отвън така че напрактика всеедно си сипваш бензин. Не би трябвало да мирише ? Поне така беше при шкодата на липи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не би трябвало да мирише и не мирише, но при мен беше така в началото, след което си затегнах по-добре газовата тръбичка от бутилката и сега е ОК. Става въпрос не за тая за зареждането на газта, а за другата, по която газта отива към изпарителя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сетих се защото тва е единствената шкода с заводски тонирани стъкла която съм виждал през живота си, спомням си че имаше кит по калника и само това. Кофти е найстина че е собственост на 3 ти човек, тя и моята беше така, но там около кат един нотариус ни оправи, трябваше там няккав документ още :?

тя дъщеря му на тоя я продаваше с пълномощно, той и я оставил да я кара пък тя има Пежо 605, преди това е имала Porsche 911 :D нали се сещате че жена щом карата такава огромна кола, няма да се набута в 120L 8)

Относно дата.бг да и аз мразя ограниченията, не знам защо я дадох като пример, но все пак има и по - лоши форуми от дата :)http://lbulgaria.com/forums/bg/ разправям му на админа махни тея ограничения, пък той сложил още, че даже при рег и рожденната дата е задължителна + confirmation code + confirmation e-mail :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.