Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

надраскани стъкла на Фелиция


krasy

Recommended Posts

Здравейте,

Надраскаха ми се предните странични стъкла на Фелицията. Вярно не е болка за умиране, ала мен ме дразнят. Някой може ли да даде идея с какво мога да ги полирам?

Поздрави на всички от клуба!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами едно време, като бачках на автомивка, стъклата ги полирахме с пастата за полиране на автомобила. трябва само да погледнеш размера на абразива да отговаря на драскотините - да не ги надереш повече! и нали се сещаш, че това е само "козметика" - ако са ти много надрани, няма да помогне и ще ти се наложи да ползваш машина. иначе си купуваш подходящата паста, едно меко парцалче, намазваш хубаво, излъскваш с мек парцал и те заблестяват :D

успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има такива пасти за полиране, вчера бях при един приятел, представител на ангилийската фирма KENT тук и внася такива неща, но са свършили и сега чакат следващата партида.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.