Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

В отпуска ли сте?


tsanko

В отпуска ли сте?  

20 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

Имам чувството че само аз съм на работа :evil: :evil: :evil:

Всички познати са на морето, нищо не работи... :|

мамка му. Я кажете вие в отпуска ли сте (мълчанието значи ДА)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не си само ти на работа колега отпуската свърши още юни в ремонт на апартамента. Сега чат пат се събира някои свободен ден за да направя такива посещения като от този уикенд когато имах удоволствието да посетя Варна. Тъи че не се притесняваи има и други като теб ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отпуската свърши, днеска пак съм на работа. Първите няколко дни са най-тежки... Добрата новина е, че София е празна и има много места за паркиране :o))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мдаа, то за туй ние - варненци лятото се изнасяме от морето и ви идваме на гости ;)аз имам още една седмица отпуска, ако мога да кажа, че предната беше такава де...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз до петъка съм на работа и след това паля към св. константин и елена. 10-15 дена там ще съм в района и ще пия, пея, пуша и дамаджани суша!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз до петъка съм на работа и след това паля към св. константин и елена. 10-15 дена там ще съм в района и ще пия, пея, пуша и дамаджани суша!!!

 

Бате, ще ни липсваш, кой ще трие мнения докат те няма? :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не съм, но накрая на месеца напускам, все пак се цаних за сезонен работник, и ще залягам над книгите, щото лошо :mrgreen:

 

А после трябва някакъв по-интелигентен начин за вадене на пари за тунинг да намеря, че.... още по-лошо :cry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво е това ОТПУСКА?Аз не съм помирисвал отпуска лятото вече 3та година!!!Само зимата излизам за 1,2 седмици максимум и отивам на ски!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лелеее - аз втори месец отпуск карам вече...и ми остана още един...мисля на морето да го изкарам... Наздраве на работягите :)

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

той zloQQ е тежкар - трудно ще се преместим при него в Щатите - аз откога му се натискам да ме вземе :D:D:D ма и 2 месеца отпуска не си е работа - после как се връща човек на работа...

аз пък тази година направих много хубава обиколка по морето с моята Фелация - Приморско, Китен, Созопол, Черноморец, Балчик, Каварна, нос Калиакра... хиляда и кусур километра за 2 седмици и около 750-800 кинта назад

:?

ма пък си беше купон - пожелавам на всички подобно яко лято! :D

хайде да се връщам да работя хахахаха

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз вече бях малко в отпуска,една седмица на море.Сега ми предстоят още цели 28 РАБОТНИ ДНИ отпуск и още една морска обиколка.

Снощи мъжът ми каза,че има някаква работа във Варна,та май се очертава да пообиколим Черноморието.

Варненци,гответе се за среща! 8)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При нас работата не свършва, налага се и в събота и неделя да работя. Повече от две седмици не може да се отсъства наведнъж :(

 

Обаче през тези две седмици се разбих от кеф - една в Созопол и една в Несебър. Много яко, обаче ми отиде заплатата за месец и половина, а точно сега трябваше да плащам и автокаско и смяна на масло и лизингова вноска :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.