Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Каде продават това ?


hanoi

Recommended Posts

Със сигорност в Чехия може да се намери,но за България не мога да кажа.Ако имаш познат .който ходи от време на време там помоли го да ти вземе.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе колеги - много скъп този компютър!

гледам сега на сайта на чешките шкодари - 2 479 чешки крони, което е 1725 кинта. и то след намаление от 3 565 крони! че това е половината от моята Фелиция... то, вярно, че е гъзарийка, а и работа ще върши, ма ми се вижда скъпичко :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този инжектопляктор е абсолютна необходимост за всяка Фелиция :mrgreen: Аз даже обмислям възможността с покупката на такова полезно нещо дори да си купя моноинжекцион или дори двигател пълна инжекция... :mrgreen:

 

Колеги, що се занимаваме с глупости?!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за другите не знам, за мен мога да кажа - днес нещо ме мързи да бачкам и отлагам началото възможно най-много... затова се занимавам с глупости... :oops: :roll: :?

успешен и лек ден от мен! :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами аз взех цената на кроната от сайта на БНБ.

BOZZZI - направо ти завиждам!!! аз преди 2 седмици се прибрах от морето и още "влизам в час" :-)

хайде, весело изкарване и ако ходиш към Варна, кажи на Gogata, че е несериозник, щот не ми вдига като му звъня :lol: и да пиете по 1-2-3-.. бири и за мен хехехехе

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Владе, мерси за хубавите пожелания! През Варна ще мина само на път за Каварна, защото I Wanna Rooock... ако ме разбираш правилно и We're not Gonna Take It! Та Гогата няма да го видя сигурно, ама прости му - то на морето е трудно да си сериозен :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

споко ако ми вдигне телефона аз ще му кажа на гогата че е несериозен и ще пия бира и за теб. утре потеглям.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"и ти ли, БРУТЕ"?! :lol: абе, само аз ли се прецаках да ходя толкова рано на море и сега да няма никой в Сф?!

хайде, весела почивка! :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоя борд компютър не се слага на инжекционите само. На модели "Laurin & Klement". Да и такива Фелиции има. Само една такава съм виждал - беше 1.3 чист карбуратор и си имаше борд компютърче. Русенска е колата. Голяма гъзарийка :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 години по-късно...

Да като пусна фаровете свети и нормално показва температурата на пътя , като падне под 3 градуса мига (внимание) като задържа някои от бутонита показва някакви числа и символи ,но не разбирам какво означават и точно това искам да разбера .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да като пусна фаровете свети и нормално показва температурата на пътя , като падне под 3 градуса мига (внимание) като задържа някои от бутонита показва някакви числа и символи ,но не разбирам какво означават и точно това искам да разбера .

 

Сигурно ти показва моментен разход, разход на 100км. и т.н. Трябва да е нещо от този сорт.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.