Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Skoda Fabia - owner manual


hamsia

Recommended Posts

Здравейте, отскоро ( много от скоро ) съм щастлив собственик на Skoda Fabia 1.9 SDI. Много съм доволен и от факта, че има такъв форум.

Интересува ме дали от някой дилър или от ЕураТЕк бих могъл да намеря книжката която върви с колата на някакъв приличен език - мисля че би трябвало да се казва Owner Manual.

Моята е на италиански :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито за новата придобивка.Със здраве да си я караш и много безаварийни километри.По принцип в Еуратек не ми се вярва да имат такова ръководство защото до колкото знам то се предлага стандартно при новите коли и единствения начин да ти дадът такова е да вземат от някоя нова Фабиа или да ти го преснемат.Късмет с намирането.Все пак опитай в Еуратек може да ти намерят.

 

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито за колата. Материали можеш всякякви да на мериш из форума(линкове), виж няколко теми по надолу, има точно това което търсиш, като цяло има доста помощна литература за всякакви фабии само трябва да си гледаш за твоята модификация, търси из нета, малко се напъни и ще намериш...Можеш да си свалиш доста работи и от тук като за начало..http://store1.data.bg/rlbob/juli/

...забравих да ти кажа че на горния линк има много полезно мултимедийно ръководство в папката SKODA FABIA 1.4 ruski, на руски език е но е прекрасно , с картинки и обяснения...не глрдай че пише Фабиа1.4 има и за другите модели и за 1.9D също...по принцип сваляй всичко в каквото пише Фабия след това си го преглеждай и ако нети трябва трий.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за пожеланията:)

Значи прерових всичко из форума и повечето линкове и наистина намерих доста литература, която е доста полезна за човек имащ желанието да се занимава :)

sobstwenik na Fabia = Мерси за линка :)

Superb_ - решил съм да се обадя - за всеки случай до ЕТ .

Книжката ми трябва за приятелката - трудно ще я накарм да чете ръководствата за ремонт:)

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Книжката ми трябва за приятелката - трудно ще я накарм да чете ръководствата за ремонт:)
Вярвай ми нищо няма да направиш, аз от 2-3 год се мъча да науча една да бачка с компютър и до момента имам 0% успех, преди половин година и дадох книжка за асемблиране на хардуер а тя я натъпка в чантичката си и стоя там 1 седмица, след това си я взех :(
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В еуратек мисля 4е има по 15 лв за фабия, октавия и новата октавия даже и сервизни книжки маи има по 10 лева да има с кво да се заиграват търговците на второпотребни коли. Поне имаше някъв ценоразпис но дали не важи само ако си купуваш нова кола незнам...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.