Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Някой минавал ли е скоро към магазина на Ст. гара?


Recommended Posts

От 9.30 сутринта му звъня да го питам дали има барабан за 120 (на цар Симеон нямат), а никой не отговаря на телефона. А вече наближава 11.00 ч. Да не би да е в отпуск?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В магазина на симеоновско шосе има едни не чешки барабани, които се продават без болтовете /те са отделно по принцип/ и като включиш и 4 болта в цената идва пак по евтино така, че звънни им и там и ги питай колко бяха.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Без болтовете, интересно. Т. е. без шпилките. Не знам как се закрепват. Благодаря, ще го имам предвид като търся утре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега се свързах с бай Методи - барабана му иска 80 лв, а полуоската - 45 лв. Утре ще питам на Симеоновско и Мадара.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На Симеоновско може и по-евтино да е, ама най-много да ти бутнат някой ментак или пък нещо с по-ниско качество. Барабан и полуоска са детайли с които компромис не трябва да има.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще видим бате, не е толкоз лесно да ме излъжат с фалшименто части, защото имам доста богат опит. Напоследък съм станал много нагъл и ги разпитвам подавачите това какво производство е, коя фирма го прави, има ли гаранция и т. н. Хе, бай Методи като чуе за гаранция имам чувството, че ще получи удар от възмущение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пазарувам именно от бай Мето и никога не съм се интересувал от гаранцията му по простата причина, че не съм попадал на кофти части при него.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Юли аз ако имам съмнение в качеството на частите на Симеоновско шосе няма да го пращам там. Дори да е от друг завод барабана не мисля, че ще е по-лош. Това е малко като с лагерите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не визирам само ментаци. Визирам и по-евтини и съответно по-некачествени стоки, които човек може да си купи от Симоеновско, т.е. да се подлъже по цената. Веднъж се опарих при тях с наистина менте корм. щанга. Втори път 15 минути ме убеждаваха как с предлаганите от тях задни пружини колата ще ми седи перфектно. Купих. Излъгаха ме! Още преди да ги сложа видях шкода със същите, карани близо 20 000 км. Еми задницата седеше адски зле. Гумите бяха с як обратен наклон, независимо, че човека отзад имаше газова бутилка...

Та мисълта ми беше, че евтиното в повечето случай излиза скъпо, а в останалите - прескъпо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.